Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ehhez mit szólnátok? Jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ehhez mit szólnátok? Jó ötlet?

Figyelt kérdés

ne hurrogjatok le mert nagyon nehéz a barátomnak venni vmit... elég gazdagok és szinte mindene megvan...


20. szülinapja lesz és gondoltam sütök neki egy finom tortát, veszek rá marcipán szíveket és feldíszítgetem neki és gondoltam veszek neki egy vízipipát, mert kipróbálta egy alkalommal és nagyon megtetszett neki


Ha ti fiúként ezt kapnátok örülnétek?


2010. máj. 9. 19:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
jó ötlet
2010. máj. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon örülnék neki :) , a csúcspont az lenne ha a nap végén le is feküdnél vele =D
2010. máj. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a pasiknak a nő az ajándék=mindent leveszel, átkötöd magad rőzsaszín masnival, és emlékezni fog örökké, hogy mit kapott tőled:D
2010. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mariskás tortát süss :D (neten lehet találni recepteket:D)
2010. máj. 9. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
én lány vagyok, de szerintem ez jónak tűnik, de dobd be magad pluszba, valami szexes fehérnemű, vagy a masnis is jóó ;)
2010. máj. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én tuti örülnék a vizipipának! :D

[Már régóta szeretnék egyet, csak mivel én kisebb vagyok, nekem még kéne a szülők engedéje, mert nem akarok csak emiatt veszekedni. :P]

A torta is jó ötlet szerintem, de a csúcspont tényleg az lenne, ha le is feküdnél vele mindezekután a nap végén. :)


Sok sikert és sok boldogságot! ;)


15/F

2010. máj. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
45%
anyám cukrász , apám egyiptomi tuti nem örülnék.
2010. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!