Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitalált "szerelem". Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitalált "szerelem". Vélemények?

Figyelt kérdés

Még valamikor régen hallottam egy történetet,amiben egy kiscsaj kitalált magának egy pasit. Nem szeretett bulikba járni,mert nem bírta azokat a "fiúkat" akik oda jártak,ő maga meg elég zárkózott volt,így magától nem ismerkedett. Kitalált magának egy barátot. Mintha plátói szerelem lett volna. Csak álmodozott,hogy milyen lehet szerelmesnek lenni...valahogy így volt,de már nem nagyon emlékszem rá,pár évvel ezelőtt hallottam.

Mi erről a véleményetek? Előfordult már hasonló valakivel? Vagy nagyon beteg dolognak tartjátok?


2012. szept. 24. 21:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Kislánykoromban nekem is volt. Mondjuk azok léteztek, csak nem voltunk kapcsolatban.
2012. szept. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Én szinte állandóan ezt csinálom :) Van úgy is, hogy tetszik egy srác, de csak külsőre, mert hát alapból nagyon bunkó, így elképzelem egy kicsit másképp, kedvesebben, és szövögetem magamban a történeteket, hogy hogyan jönnénk össze, miket csinálnánk, stb. De már olyan is volt, hogy épp nem tetszett senki, és csak úgy összeraktam magamnak egy tökéletes srácot :) 16/L
2012. szept. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

ja, velem is volt.

aztán felszedtem egy hús-vér pasit, jól pofáraejtetett és azóta újra egyedül vagyok régóta, de már nem képzelek el kitalált barátot.

kinőttem ebből, meg örülök ha nem kell semmi párkapcsolatosdira gondolnom mert eddig az összes próbálkozásom sz.rul sült el.

2012. szept. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hmm érdekes :) én azt hittem a legtöbben ezt elvontnak tartják :D köszi a válaszokat,jöhetnek még,kíváncsi vagyok a véleményetekre :)
2012. szept. 24. 21:54
 5/14 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok, csak én lányról álmodozom :(

20F

2012. szept. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
És mi van akkor,ha mondjuk nem élő személyről ábrándozik valaki? Hanem pl. egy színészről,énekesről,film/anime szereplőről, stb...? Továbbgondoltam a kérdést és ez jött ki belőle :D Erről mik a vélemények?
2012. szept. 25. 20:08
 7/14 anonim ***** válasza:
Álmodoztam meseszereplőről, de valóságosan képzeltem el.
2012. szept. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen álmodozás a legtöbb emberrel előfordul. Nem tartom betegesnek.

A bulik amúgy sem azok a helyek ahol normális srácok nyüzsögnek..

De csak addig amíg nincs normál társ..

ha vki színészről vagy mesefigurákról ábrándozik az rajongás. Ez is előfordul gyakran, gondolom főleg tiniknél, de teljesen más mint egy élő kapcsolat..

Japánban volt vmi eset de lehet h volt több is ahol egy ember feleségül vett egy animeszereplőt =D

na az már beteg kicsit.. engedélyt is kapott és ezentúl senki más nem veheti feleségül azt a szereplőt =D

gondolom vett magának vmi gumibabát ami úgy néz ki mint az a figura.

Sztem azért van az h az emberek nem féltékenyek ha a párjuk vmi hírességért rajong mert az összehasonlíthatatlan az igazi kapcsolattal.

2012. szept. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igen erről a házasságos-animeszereplős dologról hallottam én is :D én úgy tudom,a faszi egy hatalmas párnát rendelt magának (ilyen életnagyságú izét) és azt vette feleségül :D
2012. szept. 26. 21:58
 10/14 A kérdező kommentje:

közben rátaláltam a cikkre :D

[link]

ez azért már kicsit elvont :D

2012. szept. 26. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!