Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kitalált "szerelem". Vélemények?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kitalált "szerelem". Vélemények?

Figyelt kérdés

Még valamikor régen hallottam egy történetet,amiben egy kiscsaj kitalált magának egy pasit. Nem szeretett bulikba járni,mert nem bírta azokat a "fiúkat" akik oda jártak,ő maga meg elég zárkózott volt,így magától nem ismerkedett. Kitalált magának egy barátot. Mintha plátói szerelem lett volna. Csak álmodozott,hogy milyen lehet szerelmesnek lenni...valahogy így volt,de már nem nagyon emlékszem rá,pár évvel ezelőtt hallottam.

Mi erről a véleményetek? Előfordult már hasonló valakivel? Vagy nagyon beteg dolognak tartjátok?


2012. szept. 24. 21:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én egyszer találtam ki magamnak egy "szerelmet", amikor egy osztálytársam nagyon durván zaklatott, és nyomult. Először elmondtam, hogy nem tetszik, nem akarok vele lenni, azt hittem felfogja, de nem... annyira az őrületbe kergetett, hogy kitaláltam, hogy van barátom, és mennyire nagyon szeretem. Ám még ez sem tántorította el :D Úgyhogy a kamu barátom se óvott meg az őrülttől :(
2012. szept. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Utolsónak: Uhh :/ Ez ciki xD Bár,ha jobban belegondolsz még lehet szerencsésebb is vagy,hogy tovább nyomult. Ez ilyen "kitaláltam egy barátot és ezzel hülyítem a többieket" dolgok eléggé el tudnak fajulni...nagyon figyelned kell mit mondasz,mert egy nyelvbotlással is visszafordíthatatlanul belekeveredhetsz a sz*rba :) volt egy ismerősöm,ő pont így járt. Elég nehezen sikerült neki kimagyarázni a szitut...

Szóval,a nyomulós pasit vagy lepattintod,vagy megúnja és abbahagyja jó esetben :D egyszerűbbnek tűnik mint a fenti szappanopera :D

2012. szept. 27. 12:44
 13/14 A kérdező kommentje:
És egyébként hogy sikerült végül megszabadulnod tőle? :D persze csak ha nem vagyok indiszkrét :)
2012. szept. 27. 12:46
 14/14 anonim ***** válasza:

Annyira nem voltunk jóban, hogy meséljek neki a kitalált páromról, annyit mondtam, hogy van,és kész :D

egyébként addig nyomult, míg vége nem lett a sulinak, és le nem vizsgáztunk, mert hálistennek azóta nem láttam :D de ha most felkeresne, akkor már nem kéne kitalálnom magamnak senkit, mert van :D

2012. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!