Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi ez az érzés? Szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi ez az érzés? Szerelem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki miatt olyan furcsa vagyok. Ha meglátom ok nélkül boldogabb leszek, szeretnék vele minnél többet lenni. Szerintem olyan kedves, és aranyos. Valamért, meg szeretném fogni a kezét, megölelni, vagy megpuszilni, vagy ilyenek. Ha egy ideig nem látom hiányozni kezd. Meg néha csak úgy rágondolok. Nem tudom ez mi. Ilyet még nem éreztem senki iránt. Úgy érzem megőrültem. Meg ilyen nyálas lettem ezóta. Remélem nincs semmi bajom. Segítsetek. :/

2012. szept. 25. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Az. De segíteni azt nem tudunk.
2012. szept. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Menj orvoshoz...
2012. szept. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Úgy látszik :) Azért a nyáladdzásra érdemes odafigyelni, hogy emberek előtt ne nagyon csináld :) Egyébként tényleg, lányokkal csak keményen :)
2012. szept. 25. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2012. szept. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek.
2012. szept. 26. 09:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!