Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan tudnám otthoni edzéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám otthoni edzéssel kigyúrni magam, hogy esélyem legyen a nekem tetsző lányoknál is végre?

Figyelt kérdés

165cm magas vagyok és az utóbbi időben lefogytam 51 kilóra sajnos, amúgy is csak 53-54 voltam, de olvastam, hogy nekem ilyen magasság és életkor mellett 58,5kg-nak kéne lennem, hogy átlagos, normális legyek súlyban és nyílván akkor az esélyeim is megnőnének a lányoknál.


Pár napja fekvőtámaszozni kezdtem, de eleinte alig bírtam egyhuzamban kinyomni 5-öt és még ma is csak 30-nál tartok.


Valamilyen jó edzésterv kéne otthonra, nincs csak két 3kg-ós súlyzom, illetve gondolom a felüléseket is érdemes lenne elkezdenem, hasizomra gyúrni ezáltal.


Bármilyen tanácsot szívesen fogadok!



2012. júl. 30. 22:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Hagyd a p1csába, 165 centivel úgysincs esélyed.
2012. júl. 30. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Heló!


Kezdetnek azt javaslom, hogy biciklizz, kocogj, focizz, szóval olyan sportot űzz legalább 1-2 hétig, ami megalapozza a komoly igénybevételt. Az, hogy most lekezdesz hirtelen fekvőzni, úgy, hogy még sose csináltál ilyen edzéseket, nagyon sok lesz egyszerre - ezeket tapasztalatból írom, én is a magasságomhoz képest nagyon sovány vagyok, úgyhogy tudom mivel kell megküzdened.


Ezek után már bátrabba nekiállhatsz a spartacus nevű edzésprogramnak. nem kell mind a hrom szériát végigcsinálnod, csak annyit, amennyit bírsz. A 3kg-os súlyzó tökéletes lesz később az edzéshez.


Heti 3x megcsinálod, mellette pedig a súlyzókkal végezz gyakorlatokat, valamint fekvőzzz és hasprésezz - ha a jó alakot akarsz elérni.

Javaslom a tolódzkodást is, amit úgy tudsz "házilag" megoldani, hogy fogsz két széket - strapabírót - és a karfájukon csinálod. Én is így nyomtam, mivel nem akartam gépet venni, az eedmény pedig ugyan az.

A későbbiekben szerezz be 2 tárcsás ssúlyzót és fokozatosan dolgozz a karodra, mellizmodra.


Továbbá fontos az is, hogy figyelj oda arra, mit eszel, chips, nagyon cukros cuccok, üdítők ilyenkor az "ellenségeid", emrt csak hátráltatnak - ha néha be-be csúsznak, az persze nem gond. Ha msto lekezdessz edzeni, biztosan leadsz 1-2 kg-ot még, ezért is fontos, hogy viszonylag sokat egyél és rendszeresen.

A lényeg az, hogy a kardioedzések és a gyúrás megelelő arányban legyen.


Ha a alapozol, majd spartacusozol és még gyúrsz is, akkor 2-3 hónapon belül már látszani fog nagyon is az eredmény.


Sok sikert!

2012. júl. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

NE CSINÁLJ FELÜLÉSEKET!!!!

csak és kizárólag haspréseket. A felülés nem tesz jót!! Nekem eléggé összebaszta a hátamat... és a mostani tesitanárom is az utóbbit preferálja. És hatásosabb is, amellett, hogy nem olyan fárasztó.

Amúgy a futás. Az mindenre edz, ha rendesen csinálod, és TE! Egyél sok szénhidrátot, stb. Kenyeret, zsírral, stb, hogy "hízzál", azaz legyen miből izmot építeni.

PARASZTI LOGIKA!!

F/16

2012. júl. 30. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ha a 3. arra gondolt,hogy azért hízz,mert a hájból előbb-utóbb izom lesz,akkor téved.Ez egy tévhit.Hájból nem lesz izom.


A futástól pedig:attól nem leszel kigyúrt,hidd el.


Két kézisúlyzóval is ki lehet gyúrni magad,úgy hallottam,annyi gyakorlat van,mint égen a csillag.Keress rájuk neten,valamint neten lehet edzéstervet is találni.

Azt is hallottam,hogy egy izomcsoportra egy edzés alkalmával elég 3 gyakorlat,de ez nem biztos.Vegyél nagyobb súlyzókat ha szükséged lesz rájuk,olyanokat amire tárcsákat lehet rakni.

Egyél sok fehérje tartalmú ételt,vagy szedj tömegnövelőt ha kellesz.

2012. júl. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most semmi pénzem, ezért akarok otthon olcsón edzeni, régebben rövid idegi volt lehetőségem kondizni, akkor szépen jöttek is a súlyok felfelé, a tömegnövelő és a sok edzés, kajálás meghozta akkor az eredményét. De most már nem állok úgy, igazábol sehogy ssem anyagilag, munkám sincs, szóval valami ingyenes megoldás kéne most otthonra.
2012. júl. 30. 23:06
 6/10 anonim ***** válasza:

Amiket írtam, a súlyvételtől eltkintve mind meg tudod oldani otthon, és ingyenes.


Itt az edzésterv: [link]


A többi már csak rajtad múlik.

2012. júl. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2012. júl. 30. 23:16
 8/10 anonim ***** válasza:
na itt most össze vissza írják neked az alig pár évvel idősebbek az élet meg a gyúrás igazságait, valami hasznos valami nem, ezt döntsd el te. a lényeg úgy is az attitűdödön múlik, azon, hogyan állsz saját magadhoz. fejleszd inkább a személyiséged, mintsem az izmaid (persze azokat se hanyagold el nagyon)
2012. júl. 31. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8: Nyilván te az élet hatalmas tudora lehetsz, DE!


A kérdező azt akarta megtudni, hogyan tudná magát formába hozni testileg. Amiket írtam, azt tapasztalatok és megfigyelések alapján írtam. Nem tudom, hogy te a kommented alapján sportoltál-e valaha, vagy edzettél-e, de én igen, és jó lenne, ha nem fennhéjázó, rátarti taknyosként viselkednél - ezt szerintem a fent kommentelők nevében is mondhatom.

2012. júl. 31. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nem kell magad kigyúrni, hogy tetszél a lányoknak. van aki úgy jobban is néz ki, ha nincs kigyúrva.

ha mutatnál egy képet, az sokat segítene

2012. júl. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!