Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futás vagy úszás jobb, melyikt...

Futás vagy úszás jobb, melyiktől lehet jobban fogyni melyik formál jobban alakot?

Figyelt kérdés

2012. szept. 8. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem az úszás a jobb,mert minden izmodat megmozgatja.
2012. szept. 8. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
kb. heti hányszor mennyi idő?
2012. szept. 8. 22:37
 3/8 anonim ***** válasza:
29%
Kezdésnek szerintem heti kétszer másfél óra már látványos sikereket produkálhat,ha mellette az étkezésre is figyelsz.Itt most nem diétára gondolok,csak mondjuk 6 után már ne egyél semmit,addig pedig normálisan,hogy ne legyél éhes.Akkor lesz energiád a mozgásra is.
2012. szept. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
6 után is egyél...ez egy hatalmas tévhit hogy 6 után nem szabad enni.
2012. szept. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Az uszas kimeli az izuleteket. Amugy mindkettonek eleg eros a formalo hatasa. Talan az uszas annyiban jobb, hogy telen es nyaron is lehet, es az idojaras viszontagsagai nem befolyasoljak. Mert azert lassuk be, hoviharban nem lenne tul jo futni.
2012. szept. 9. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 MrPifta ***** válasza:
még hogy az úszás jót tesz az alaknak... Nézd meg a bálnákat!
2012. szept. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
utolsó köszi én ember vagyok de mind1.
2012. szept. 9. 20:19
 8/8 Hanna80 válasza:
nagyon jó az úszás, de: ha fogyni szeretnél járj el kocogni, és levezetésnek maradjon meg az úszás (pl. 30-45 perc kocogás, majd amennyi időd van, mondjuk 30-60 perc úszás)
2012. szept. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!