Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/Nők! Milyen általános...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Milyen általános elvárásaitok vannak egy férfival szemben? A korosztályotokra gondolok, tehát ha 18 vagy akkor azt írd. Ha 30 éves akkor pedig nyilván hogy egy 30 éves faszi hogy mutasson?

Figyelt kérdés
csak őszintén!
2012. szept. 27. 14:47
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Kérdező: ok, szerinted ronda vagy.

És mi a helyzet a többi tényezővel, amit írtunk? Mert te belekapaszkodtál abba, hogy azért nem kellesz senkinek, mert ronda vagy...

Szerintem meg azért, mert önbizalomhiányos, férfiatlan, tutyimutyi, határozatlan...

(És most jön majd az a duma, hogy de hogy szerezhetnél úgy önbizalmat, ha folyton elutasítanak... és akkor kardomba dőlök, kész, feladom, nem lehet rajtad segíteni...)

2012. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
férfias vagyok és határozott. önbizalmam is van. csak hogy aki ronda azt alapból nem nézik férfiasnak :)
2012. szept. 27. 15:48
 13/17 anonim ***** válasza:
Bármennyire is furcsa, de nem a jóképűség az ami a legfontosabb egy párkapcsolatban. És tudod azt mondják, hogy a belső megszépít...ez nagyon sok mindenkire igaz! :)
2012. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Ja, ott van mindjárt Al pacino, robert de niro, ezek aztán csudaszép emberek. Mégis meglehetősen férfiasak. Vagy mondjuk a Csernus, na az aztán ronda, én mégis látok benne valamit.

Teljesen egyetértek az előttem szólóval, legyen szebb, mint az ördög, és legyen hozzá jó kisugárzása. A mostani pasim sem egy szép darab, sőt, de meghalok a hangjától.

2012. szept. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Vagy pl Johnny Depp....szerintem nem kimondottam jóképű mégis a nők 90 % odavan érte ( köztük én is ) és nem tudom megmagyarázni miért pontosan :)
2012. szept. 27. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Sőt,kérdező én túlsúlyos nőként mondom,hogy igenis nem szabad elkenődni!

Nem vagyok egy "bomba csaj",de mégis ha akarok,be tudok pasizni.

Olyan kisugárzásom és személyiségem van,hogy szinte bárkit el tudok csábítani.

Úgyhogy tessék befejezni az önsajnálatot!

2012. szept. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Rengeteg pénz, nagy ház, a kocsi alsóhangon BMW legyen, Izom, akkora pénisz, mint a négereknek. Ez kell a nőknek.
2012. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!