Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem tudom mit csináljak, az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom mit csináljak, az én helyzetemben?

Figyelt kérdés
Mert már több mint 4 éve szeretett hiányom van. Még nem voltbarátnőm, de nem is ez a lényeg, hanem, hogy nagyon magányosnak érzem magam. Olyan jól esne ha valaki foglalkozna velem. Vagy ha átölelne, mert akkor azt érezném, hogy valakinek fontos vagyok. Annyira felerősödtek bennem a magányosság érzései, hogy majd bele szakad a szívem. Van nekem egy lány barátom, aki az osztály társam. Ő sokat tanul így nem sokat beszélünk, de amikor látom, hogy más fiúkkal ölelkezik majd bele szakad a szívem, hisz oly jól esne főleg tőle. Mert szeretem. De valahogy velem nem tud ölelkezni. Valamiért csak beszélő viszonyban vagyunk és bizalmi viszonyban. Már-már annyira bántanak ezek az érzések, hogy órákon át zokognék, de nem akarok sírni férfi lévén, sem azért mert nem akarok már sírni semmiért eleget sírtam már dolgokért. Már a halál is jobb lenne ebben az állapotban mint, hogy tovább marcangoljon a magány és a vágy, hogy ő majd meg ölel.

2012. szept. 27. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a hozzáállásodon múlik hogy meddig marad meg ez az érzés. Tegyél ellene. Mi lenne ha Te ölelnéd meg őt először. Tudod hány ember irigyelne hogy csak ennyi minden vágyad, gondod hogy valaki megöleljen... Ezt az egész cirkuszt magadnak kreáltad. Mindenki magányos egyedül. Az ember társas lény.
2012. szept. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szívesen meg ölelném, de nem tudom mi lenne. Meg nem csak ez a problémám van. Jóval bonyolultabb ember vagyok. Vannak még olyan problémáim amik ugyan így aggasztanak, de nem akarok törődni azokkal. Mert azok is eléggé marcangolnak. De a témánál maradva nem tudom. Örülnék neki, de félek, hogy mit szólna hozzá, vagy egyáltalán örülne-e neki?
2012. szept. 27. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!