Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek zavarban van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek zavarban van, vagy csak ilyen típus?

Figyelt kérdés

Ismerősöm nagyon fehér bőrű, és néha, ha találkozunk, piros az arca (nem alkoholista, és nem magas vérnyomása). Nem tudom, hogy ez most pirulás-e, tehát zavarban van, vagy csak ez a fehér bőrűek sajátsága. Ugyanis egyáltalán nem egy zavarba jövős fajta, inkább laza, néha kicsit pofátlan, mégis úgy néz ki néha mint egy izgulós kisfiú így.

Lehet, hogy mégis zavarban van, csak jól leplezi a viselkedésével? Azt tudom, hogy nincs belém esve, csak kicsit tetszem neki, de egyáltalán nem hiszem, hogy miattam elpirulna. Lehet, hogy mégse olyan bátor, csak jól leplezi a vagánysággal?



2012. szept. 28. 16:49
 1/9 anonim ***** válasza:

Lehet hogy az amit te írtál.

Semmi nem lehetetlen.. de lehet, hogy mert nevet.

Azt nézd, hogy akkor pirul-e el ha nevet vagy mosolyog, mert akkor attól van. És mivel világos bőrű ez nála jobban látszik és ezért keltette fel a figyelmedet. Kérdezd meg pár barátodat hogy ők észrevették-e :)

2012. szept. 28. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 harcosangyal ***** válasza:
Én ugyanilyen típus vagyok csak lányban és szimplán egy jóízű nevetéstől ki tudok pirosodni. Ha tetszel neki annak más jele is kell, hogy legyen. De ha jól értem a kérdés azért van feltéve mert neked bejön, nem igaz? :) Ha tényleg így van, akkor hívd fel a figyelmét magadra és csábítsd el :)
2012. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez baromság.Én is csont fehér bőrű vagyok,mivel a hajam is vörös és csak akkor pirosodik ki a fejem ha pánikrohamom van vagy megfagyok.Ja meg ha valaki olyat mond,elpirulok néha.Nincs szerintem ilyen hogy a fehér bőrűek sajátsága.Egyéni vélemény.
2012. nov. 3. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

harcosangyal, bejön bizony :)

sajnos a dolog kicsit bonyolultabb, nem hajthatok rá több okból

igazából azt akarnám kideríteni, hogy a pirulása a zavar valamilyen formája, tehát ha nemtörődöm, vidám, laza a viselkedése, az leplezése-e valami feszültségnek

2012. nov. 3. 19:55
 5/9 A kérdező kommentje:

3-as, nem hiszem, hogy ő pánikrohamos lenne, nyáron is piros, akkor nem fázhat, és annyira pofátlanul laza szokott lenni, hogy nagyon nehéz róla elképzelni, hogy bármitől is elpirulna

ezért gondoltam arra, hogy esetleg mégse olyan nagylegény odabent

azt nem hiszem, hogy annyira tetszenék neki, hogy elpirulna, mivel már egyszer majdnem összejöttünk, tehát nem a 0-ról indult a dolog, de azóta már nem akar tőlem semmit

2012. nov. 3. 19:57
 6/9 harcosangyal ***** válasza:
Imádom a bonyolult dolgokat :P Főleg mert a legtöbb sztorit az emberek bonyolítják túl :) Egyébként akkor figyeld meg más környezetben, ha 3-asban beszéltek valakivel vagy akár csapatban ha akkor is meg van ez a reakciója - pirosodás - akkor nem valószínű, hogy bármi fontosat jelentene de ha csak melletted történik meg akkor ... tudjuk mi a helyzet :)
2012. nov. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
drága harcosangyal, tudom, hogy egy részét én bonyolíto(tta)m túl, de nem kívánom, hogy a helyemben légy, egy reménytelen szerelemmel, egy kínzó lelkiismeret furdalással és a többi lelki teherrel, amit hordozok
2012. nov. 3. 20:16
 8/9 A kérdező kommentje:
ja, igen, csapatban nem szoktam vele találkozni, csak néha összefutunk, és akkor sincsenek más fiatalabb lányok a közleben
2012. nov. 3. 20:19
 9/9 harcosangyal ***** válasza:
Reménytelen szerelem? Hidd el ezt mindenki ismeri :/ Persze lehetnek problémák de hiszek benne, hogy minden úgy alakul ahogy kell :) Ha szeretnél beszélni valakivel a problémákról írj nyugodtan privát üzenetet.
2012. nov. 3. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!