Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Beleszerettem az "alkalmi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem az "alkalmi" partnerembe. Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Sziasztok

25 éves srác vagyok, és van egy lány akivel már 2 éve alkalmi kapcsolatban élünk. Azaz csak szex..vagyis..igazán ez sem igaz, mert eljárunk néha ide-oda, de mondhatjuk, hogy alkalmi. Nos én ebbe a lányba/nőbe az idő haladtával beleszerettem. De nagyon durván...Csak ő jár a fejemben, csak rá gondolok, és szeretnék vigyázni rá és mindent megadni neki. Még valami: ez a nő a világ legszebb 34 éves nője. Szerintetek hogy mondjam el neki? Vagy hagyjam a fenébe? Nem hiszem, hogy tudnám... Teljesen egyedülálló, nincs senkije. Ti mit csinálnátok?


2009. aug. 3. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy mit érzel! de csak finoman..
2009. aug. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
esetleg kérdezd meg tőle hogy ő érez-e irántad valamit, vagy neki tényleg csak alkalmi a kapcsi.. szurkolok h sikerüljön :)
2009. aug. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mond el neki szerintem is. Lehet Ő is hasonlóképpen érez,csak ugyanilyen dilemmában van mint Te.
2009. aug. 3. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igazándiból nem tudom...Már régebb óta ismerjük egymást, nagyon különleges lány. És ha gondja van vagy öröme, vagy bármi akkor is egyből hozzám jön mert "én vagyok neki az egyetlen akinek ezt elmondhatja." Meg szokta mondani, hogy szeret velem lenni...de ennyi.
2009. aug. 3. 13:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor mondd el neki hogy mit érzel! Ha ő is így gondolja nyert ügy, de ha csak barátként tekint rád akkor úgyis elmondja.
2009. aug. 3. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!