Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-as lányok! Mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as lányok! Mennyire fontos, hogy egy srác magabiztos legyen, amikor leszólít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 08:22
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

utolsó, ezt hogy érted?


egyébként kort, és nemet is írjatok


és kösz a válaszokat

2012. szept. 29. 10:48
 12/29 anonim ***** válasza:
32%

Nagyon fontos. A kisugárzás a legfontosabb. Nem kell nyomulósnak lenni, flegmának, túlontúl magabiztosnak, de egy egészséges önbizalom nagyon sokat dob bárki megjelenésén.

Ahogy előbb is írta valaki: egy remegő hangú, földet bámuló srác/lány nem vonzó. Az a jó, ha természetesen viselkedsz, és jól érezd magad - megvan a helyed a világban.

27/N

2012. szept. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes a lányok kommentjét olvasni. Az önbizalom fokából szerintem nem lehet leszűrni a fiú jellemét. Lehet csak azért olyan mert nem sokat randizott. A való életben meg lehet van egy komoly munkája, szeret szeretni, és még jobbá tenni mások életét, és nem mellékesen jó a humora is, de ez az első pár randin nem jön elő. Ennyi.

Esetleg valami érte régebben, amiért olyan a randin a fiú viselkedése.

2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Bocs! 13-as voltam. 28/F
2012. szept. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

"Az önbizalom fokából szerintem nem lehet leszűrni a fiú jellemét."

És honnan veszed, h az érdekli a lányokat?

2012. szept. 30. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%

27/N vagyok, fentebbről. Akkor mondok egy példát.


Nemrég házasodtunk össze a férjemmel, de már 6 éve együtt vagyunk. A főiskolán jöttünk össze, de úgy, hogy előtte két évig elmentem mellette, meg sem fordult a fejemben, hogy férfiként nézzek rá, mert nem az esetem. Aztán mikor kiderült egy komoly beszélgetés alkalmával, hogy bennünk rengeteg közös van, és hogy olyan értékei vannak, amelyekkel már nagyon rég nem találkoztam, randiztunk. És azzal (is) fogott meg ott magának, hogy teljesen természetesen viselkedett, nem volt erőltetett, nem akart játszmázni, határozott volt és egyenes. És lám, most már férj és feleség vagyunk :)


Mielőtt vele elkezdtünk volna randizni, udvarolt nekem egy másik fiú a főiskolán. Na, ő ez a szemlesütős, remegő hangú volt. Elhívott randira, én pedig nem akartam szemét lenni, hogy egyből elhajtom (mert nem volt az esetem, és nem is nagyon ismertük egymást), így mondtam, oké, beszélgessünk egyszer. Leültünk pár nap múlva, és emlékszem, alig mert a szemembe nézni, és észrevettem, hogy végig remegett a keze. Ez lehet, hogy elsőre meghatónak, romantikusnak tűnik, de nem az. Egy olyan srác, aki majd összecsinálja magát, csak mert olyan lánnyal beszél, akiért odavan, az egyszerűen nem vonzó a nőknek, hanem inkább taszító. Ez egyszerűen így működik. Inkább sajnálatot éreztem ez iránt a srác iránt, mintsem vonzalmat vagy meghatódottságot.

2012. szept. 30. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Mint mondjuk Bruce Willis.
2012. szept. 30. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
72%

nálam fontosabb mint a külső.

épp mostanában jártam úgy hogy egy olyan srác küldte rám a haverját hogy a nevében, akinek az égvilágon semmi baj nem volta külsejében, sem az öltözködésében mégis nem-et mondtam.

egy kor után szerintem már nőjék ki a srácok az óvodát, 13 évesen még aranyos mikor remegve makognak, de 20 év felett már jelen kell legyen a szexualitás is.

akaratlanul is, de egy félénk pasi azt sugallja a viselkedésével: én nem teszek semmit, az ágyban is neked kell rámugrani meg unszolni hogy legyen valami, ha megtámadnak az utcán én remegve elfutok és otthagylak, hadd erőszakoljanak szét...

nem tudom, nekem ez nem vonzó.

lehet pénzes, helyes, ha nem jön oda, ha dadog, makog, úgy marad :D

a magabiztosságból látszik a jellem, azt jelenti hogy van gyakorlata = többször próbálkozott csajoknál és nem adta fel elutasítások ellenére sem hanem megerősödött/ vagy nem is utasították el mert jó pasi, nekem való!

2012. okt. 3. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
kösz
2012. okt. 3. 20:52
 20/29 anonim ***** válasza:
22%
ez kb olyan, mintha félig puha farokkal álnál neki a szexnek. azzal se mész sokra, mint ahogy azzal sem, ha nincs önbizalmad.
2012. okt. 11. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!