Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 20-as lányok! Mennyire fontos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

20-as lányok! Mennyire fontos, hogy egy srác magabiztos legyen, amikor leszólít?

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 08:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
27%
Hát szerintem ez az alapja. Nézhet egy srác ki atomjól, ha odajön hozzám és nem tud megszólalni, semmire nem megyek vele. Elhajtani nem fogom, legfeljebb csak beszélgetünk egy jót. 21/L
2012. okt. 11. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
ezt most nem igazán értem, szerintem ellentmondtál magadnak
2012. okt. 11. 19:46
 23/29 anonim ***** válasza:
Szerintem fontos. Úgyhogy srácok bátorságot összeszedni. Nincs vesztenivalótok.
2012. okt. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
58%
De sok ilyen kérdés van. Én az átlagnál jobban nézek ki, persze mindenkinél vannak jobbak, nálam is, de na... A lényeg, a külső csak annyira elég,hogy felkelted az érdeklődését, jeleket küld a lány, de ha belül semmi önbizalmad nincs, nem vagy képes ellazulni, nem vagy képes odamenni hozzá, hogy belső szimpátiát is kelts benne, hogy meggyőzd arról,hogy akarjon téged, akkor hiába nézel ki jól, semmire sem mész. Nem elutasításról van szó a lány részéről, merthogy el sem jutsz odáig,hogy kijelentse, elfogad, vagy elutasít. Inkább csak lemond rólad, látja, hogy nem vagy partner a rohadt kis játékában. AZtán keres másik tagot magának, aki már képes jóféle módon viszonyulni hozzá.
2012. okt. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
21 -es ez nagyon vicces és ellentmondásos volt. Nem tud a koma megszólalni, de azért beszélgetsz vele egy jót. Elképzelem miféle csupajó lehet az :)) Mindegy, én is ilyen vagyok, velem is lehet beszélgetni, egy hónap alatt két mondatot.
2012. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
25 ös, én is ilyen vagyok, azt tanácsolom, hagyd a fenébe a rendes nőket. Mi nem erre születtünk, hogy pitizzünk. Mi nem a szavak, hanem a tettek emberei vagyunk. Csak ott van a szopás, hogy így meg udvarolni nem lehet. Szimpátiát kelteni, bizalmat kelteni nem lehet. Csak a külső tetszésig lehet max eljutni, de szerelemig kizárt. Tettek embereinek meg csak a fizetős együttlétek maradnak, ott lehet cselekedni bőven. Ott legalább nem kell pofázni semmit. Nekem legalábbis az a szintem, mert én csak kb. ennyit tudok egy nőhöz szólni: Hello, nagyon szép vagy, hoztam virágot! Gyere, szexeljünk, jó?! Ezen kívül egyszerüen elképzelni nem tudom, mi a fenét lehet egy nővel társalogni, főleg úgy ,hogy ne legyen erőltetett sablon, ilyen mi a kedvenc színed meg hasonló férges dumák. Én már jóideje lemondtam arról örökre,hogy valaha is lehetetk szerelmes. Soha nem leszek az. Ennyi. Nem érzem jól magam udvarlási szituációban, frusztrál, okádok az egésztől. Beteg ember vagyok, kattant.
2012. okt. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Eléggé! Mert ha nem magabiztos, még azt hiszem, hogy csak én értem félre és nem is nekem szól/nem azért szól hozzám mert tetszem neki/rosszat akar
2012. okt. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
26-os, ilyen hozzáállással csak egy vesztes lehetsz
2012. okt. 27. 17:34
 29/29 anonim ***** válasza:
Én ezért csajozok mindig részegen. Majdnem az összes csajomat részegen szedtem fel, és az első pár randi is koktélozós. Aztán megfogom őket a 19 centis lószerszámommal. Nem vicc, józanos nem tudok kommunikálni.
2022. máj. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!