Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan leszbikus lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan leszbikus lány, aki inkább visszahúzódóbb típus, és vágyik a szeretgetésre (nem feltétlenül szex)?

Figyelt kérdés

2012. szept. 29. 21:32
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok csongrád megyéből.. :)

19/L

2012. okt. 4. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim válasza:
=)))))
2012. okt. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
szintèn ilyen vagyok, somogy megyéből. 24/L
2012. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:

Érdekes módon milyen sok ilyen tulajdonságokkal rendelkező leányzó van itt!!!! A társkereső oldalakon meg egy sem? hm...furi.

Sajnos nekem is ez a tapasztalatom. Sok olyan csaj van aki csak a szexre hajt, hűtlen, nem őszinte.

Nekem csak egy dologban kell megfelelnie a kiválasztootamnak...legyen őszinte s szeressen. ennyi.


Nem akarok itt társat keresni, meg ebbe az oldalba nem nagyon bízom...kitudja melyik mosolygós mondat alatt milyen szexmániás pasas ül a háttérben.

A szívemet egyébként is elrabolták, csak kérdés 2 év várakozás után vajon mikor hiszi el, hogy valójában szeretem...

Szóval csajok csak óvatosan...de sok szerencsét!!! :)

24/L

2012. okt. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Nekem még élőben ismerkedéses tapasztalatom nincs, mivel még aránylag fiatal vagyok, csak nemrég jöttem rá, hogy a lányok mennyire vonzanak. Csak internetes ismerkedésről tudok véleményt mondani. Nekem egyszerűbb ez a módszer, mivel a valóéletben eléggé távolságtartó vagyok. A lányok többsége, akikkel eddig beszéltem csak ''kipróbálni" akarták a dolgot, azaz szex és utána semmi. Na én ilyesmire nem vagyok vevő. Meg a másik a dolog, ami zavar, az az hogy nem voltak valami megértőek, mindenki furán viszonyult ahhoz ha pl azt mondtam hogy én nem járok bulizni. Ez ennyire fontos lenne? -.-

Szóval a kérdést azért írtam, hogy megtudjam, hogy vannak-e hozzám kicsit hasonló lányok. Én csak igaz szerelemre vágyok:)

2012. okt. 7. 21:30
 26/37 anonim ***** válasza:

24/L vagyok.

Na én is pont ilyen vagyok.

Nem járok szorakozni...mármint ilyen discó s társai helyekre.

Semmi élvezetet nem látok abban hogy egész éjjel rázzam a hátsomat...nekem az a kikapcsolodás ha a barátokkal beülök valahova, iszogatunk, biliárdozunk, s beszélgetünk...

Ha discóba hívnak mindig nem-et mondok, mert engem nem érdekelnek az ilyen helyek.

Inkább ez a visszahúzodó, lassan menyílos ember vagyok...ami talán rossz tulajdonság.

Szex- na igen többsége csak ezt akarja. ami nálam sem nyerő...érzelmek nélkül én nem is tudnék bárkivel ágyba bújni.

2 fajta nő van számomra...1. aki csak "arra" való...azokat elkerülöm.

2. aki nem azt érdemli hogy csak lefektessék...na azok a nőket nagyon is kedvelem....Ők az igazi nők, akik nem adják könnyen oda magukat! csak kár, hogy sokan nem így látják ezt a helyzetet.

2012. okt. 8. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Szerintem létezik!(Magamat is mondanám de túl fiatal vok,össze is vok zavarodva)
2012. okt. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:
Utolsó, hány éves vagy? :)
2012. okt. 9. 22:17
 29/37 anonim ***** válasza:
Én 17 vagyok, nem csak egy éjszakàt keresek, pedig tudom,milyen az... Szeretnék végre szeretni valakit,ugy igazán, de én se sok esélyt látok rá, hogy ez épp itt alakulna majd ki. Ettől függetlenül írhattok nekem is....
2012. okt. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Akit kérdeztél(utsó lány):14
2012. okt. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!