Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hölgyem! Ha egy srác eszméletl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyem! Ha egy srác eszméletlenül jó masszázsban részesít, mindenben ráérez arra, mi okoz örömet és képes téged teljesen ellazítani, közelebb kerül a lelkedhez?

Figyelt kérdés
Arról az esetről beszélek, amikor a nő behunyt szemmel, ellazult izmokkal hagyja, hogy masszírozzák, élvezettel hümmög és olyanokat suttog, hogy "arany kezed van".
2012. szept. 29. 22:34
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
9-es válaszoló, jót nevettem :D... nyugalom hölgyem, nem akarom letámadni...
2012. szept. 29. 23:18
 12/17 anonim ***** válasza:

Egyébként miért kérdezed?

Nyilván magadtól is tudtad a választ :) (Nevezetesen, amit én leírtam,de nem feszítek tovább :D )

2012. szept. 29. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Mert kíváncsi vagyok, mit gondolnak a nők erről. Hogy számukra ez csak testi öröm, vagy megnyitja a lelküket is. Továbbá kíváncsi vagyok, hogy engem is érzékelne e egy nő a masszázsomban, vagy azt gondolná, hogy ezek csak ügyes technikák.
2012. szept. 29. 23:35
 14/17 anonim ***** válasza:
Masszőr vagy?
2012. szept. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Én inkább egy csinos fiútestet masszíroznék meg, az nem jön be ha nekem csinálják, olyan fura :D
2012. szept. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok masszőr. Amit csinálok, az inkább olyan, hogy belemélyedek a dologba, és nagyon finoman érzem az illető rezdüléseit és előjön belőlem valami hatalmas jóérzés, szeretet. Mintha módosult tudatállapotba kerülnék. Ilyenkor rá szoktam érezni, hogy hova kéne nyúlni. Valamikor cirógatok, valamikor dörzsölök, dögönyözök, simogatok, és megélem benne a kreativitást. Nincs papírom, egyszerűen csak hallgatok az ösztöneimre :).
2012. szept. 29. 23:49
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem szoktam masszőrhöz járni, de biztos vagyok benne, hogy nem csak testileg, hanem lelkileg is teljesen feltöltene, és a masszőr és köztem kialakulna egyfajta bizalom, akár a lelkemhez is közelkerülne. :)
2012. szept. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!