Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom megértetni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudom megértetni a párommal hogy ezek normális dolgok? BŐvebben lent.

Figyelt kérdés

Szóval annyi a gond hogy egyszerűen úgy érzi a párom hogy ciki ha masztizik, pedig próbáltam mutatni neki cikkeket hogy a lányok több mint 90%a is masztizik. És hogy tudnám meggyőzni arról hogy tökéletes teste van? Már fél éve szenvedek azért elértem nagyon sok mindent, de esetleg van e ötletetek, vagy tényleg én vagyok ilyen és tényleg gáz ha lány masztizik?


22/F --- párom 20/L



2012. szept. 29. 23:32
 1/5 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Inkább az a gáz ha nem csinálja valaki mert nem élvezi úgy, mint a szexet.
2012. szept. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ezt úgy érted hogy azért nem masztizik mert inkább a szexet szereti és élvezi jobban? De ö szeretne masztizni csak valamiért nem meri :S
2012. szept. 29. 23:38
 3/5 anonim ***** válasza:

én sem masztizok, és mégis nagyon élvezem a szexet. egyszerűen nem tudom magam izgalmi állapotba hozni.. én személy szerint furcsának tartom, hogy fel tud valaki izgulni saját magától, de persze tudom, hogy szinte mindenki csinálja, és én vagyok az egyik kivétel.. xD


Mondd neki, hogy egyáltalán nem gáz; az én párom úgy próbált engem győzködni, hogy masztizzak, hogy előtte csináljam, mert az olyan izgató neki.. de magamtól akkor sem jövök lázba. xD Lehet, ő is ilyen típus. (:

2012. szept. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezzel a típussal nem tudsz mit tenni.

meg persze azt se hagyd figyelmen kívül,hogy a nők 99%a letagadja,hogy ő is masztizik,szóval...

2012. szept. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Meztelencsigabiga ♥ ***** válasza:
Túl gátlásos 20 éves létére. Ha veled van akkor ugye minek... Egyedül is problémája van vele az már fura.
2012. szept. 29. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!