Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm aki 16 éves teherbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm aki 16 éves teherbe eset milyen jogikövetkezményei vannak?

Figyelt kérdés
Én 30 éves vagyok és van egy 16 éves barátnőm aki olaszországban van és teherbe eset és szeretném megtudni milyen jogikövetkezményei vannak, mert az anyukája mindenáron börtönben akar jutattni. Ha valaki tud kérem segitsen mit tegyek, mert arra is gondoltam elveszem feleségül. De ahogy az anyukáját ismerem nem menne bele. Kérem aki tud segitsen adjatok valami tanácsot mi
2012. szept. 30. 08:22
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Mi szeretnénk megtartani a gyermeket csak nagyon nagy veszekedés van,mert az anyukája veszekszik.Engem nem csak a jogidolog érdekel,hanem az is hogy szeretnénk megtartani és én is a föállás mellett válalok mellékállást is hogy mindent megadjak a gyermeknek.Csak az a gond,hogy a kedvesem olaszországban van de én szeretnék mindennap ott lenni vele és mindenben segiteni.Csak így nehéz ha az anyukája mindik kiabál
2012. szept. 30. 10:33
 12/20 anonim ***** válasza:
54%
Véletlenül nem egy szőkés hajú, nálad kb 1 fejjel alacsonyabb csajról van szó? (:
2012. szept. 30. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
48%
Huha, ez komoly.. Miért nem a saját korosztályodnál próbálkozol?
2012. szept. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
54%
Te komolyan gondolod, hogy 30 éves létedre összeállsz egy 16 éves kislánnyal? Neked milyen végzettséged van, hogy ilyen nagyon gáz a helyesírásod?
2012. szept. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
96%
Nem azért de a lány is hibás..oké hogy 30 évesen nem 16 éves csajjal kellet volna, de túlzás hogy itt mindenki a 'szegény 16 éves gyereket' védi. Mert ő nem akarta mi? :D áholmár
2012. szept. 30. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
35%
Majd én eldöntöm mi lesz a sorsotok, neked is,meg a kis barátnődnek is: 20 év kényszer munka :) Neked azért,hogy ne gyerekekkel foglalkozz,hanem korban hozzád illő nőkkel, a kis csajnak azért,hogy belássa,nem menő dolog a sokkal idősebb férfiakkal foglalkozni,mert hogy az már érett meg stb.
2012. szept. 30. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
82%
Nem leb*szni kell. a csaj is benne volt. nem leszólásokat kért a kérdező hanem TANÁCSOT!!!!!!! Noss szóval,beviszik-e a börtönbe,v nem? megtarthatja-e a gyereket v nem? ez itt a kérdés... Nem leparaszt bunkózni,16 éves kortól azzal van akivel akar ne is haragudjatok meg... ha nem tudtuk tanácsot adni menjetek a bús francba! És ha esetleg elszakadt a gumi? és nem nem aggódtak mert szedi a csaj a gyógyszert? akkor mi a bús fene van???? bunkók vagytok,nem értem miért letolni kell ha valaki kérdez,és miért nem segíteni..............
2012. szept. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
24%
Kedves utolsó,itt nem csak az a GÁZ,hogy terhes a lány,hanem már maga az a tény is,hogy egy meglett férfi egy 16 éves gyerekkel kezd ki.Ha az én lányommal kezdene ki egy ennyi idős pasi,bizos kiherélném...
2012. szept. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
75%

utolsó előtti vagyok. És ha a csaj kezdett ki vele?

És ha boldogok? Itt nem az a lényeg h te kiherélnéd,ha a szülő engedi oké. Inkább az a kérdés h megtarthatja-e,és hogy mi lesz a férfival ha megszüli.... Ja és hogy külföldön van..

2012. szept. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
66%
Nem azért mondom, de az eddigi megszólalások alapján nekem nem úgy tűnik, hogy ezt a kérdést egy (érett) felnőtt írta volna ki...
2012. szept. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!