Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor múlik el? Életünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor múlik el? Életünk legnagyobb szerelmét nem lehet kiheverni?

Figyelt kérdés

Volt az életemben egy nagyon nagy szerelem. A férfi 14 évvel volt nálam idősebb, és sajnos a volt felesége rokonom. Teljesen hirtelen jött az érzés, küzdöttünk ellene, de nem ment. Sodortak az események, úgy voltunk boldogok, hogy tudtuk, nincs jövője a kapcsolatunknak. Hol ő vetett neki véget, hol én. 1 év gyötrődés után iszonyatosan megbántott, és szakítottunk. Végleg. Évekkel később mondta csak el, hogy nem tudta máshogy befejezni, de muszáj volt.

Azóta férjhez mentem, boldog vagyok a férjemmel, csak nagyon sokat jut eszembe az előző. Hála az égnek nem tartjuk a kapcsolatot, nem is találkozunk, néha csak intünk egymásnak a kocsiból, de ennyi.

Nem akarok tőle semmit, a férjemet akarom, de akkor miért nem tudok túllépni rajta?


2009. júl. 22. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert ő volt a legnagyobb...
2009. júl. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Elfelejteni soha nem fogod. Nagyon nagy szerelem csak egy van. Jöhetnek utána még szerelmek, de olyan soha többé nem lesz. Lehet azért sem tudsz túllépni rajta, mert nem teljesedhetett ki maximálisan, ráadásul utána meg tudtad azt is, hogy miért lett úgy vége, ahogy vége lett. Bár a férjeddel boldog vagy, de maradt egy pici ür szerintem benned.
2009. júl. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem fogod soha elfelejteni, de ne is akard.Az emlék a tiéd soha senki nem veheti el tőled.

Azért is érezheted, hogy nem tudsz rajta túllépni, mert nem zártátok le.

2009. júl. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Akkor nem bolondultam meg.

De vele álmodni, az valami rettenetes. Csuromvizesen ébredek, hirtelen azt sem tudom, hogy mi van, és közben persze iszonyú lelkifurdalásom van.

Akkor nem felejtek. :) Emlékezem néha, még akkor is, ha ez nem olyan jó ötlet...

2009. júl. 22. 21:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Én sem tudok túllépni a volt kapcsolatomon... másfél éve szakítottunk, ami azért nem kevés idő. És több, mint 2 hónapja nem láttam már. De mégis...nem szerelem. De egy hatalmas kudarcnak érzem, hogy nem sikerült. Együtt terveztük az életünket, és én mindenben annyira biztos voltam, hogy a mai napig úgy érzem, mintha kirántották volna a talajt a lábam alól...én a földön ülök, ő pedig már rég elsétált. Rosszak voltak a dolgaink és végülis én kezdeményeztem a konkrét szakítást...

Áh, mindegy...bocsánat a regényért.

"Soha nem gyógyít meg más..."


22N

2010. szept. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
:(
2015. okt. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!