Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan srác, akinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan srác, akinek a siránkozástól lett barátnője?

Figyelt kérdés
Illetve van olyan lány, aki férfiasnak találja ezt? Mert úgy látom rengetegen próbálkoznak itt ezzel, és szeretném megtudni, hogy működik-e, mert akkor én is elkezdek siránkozni.
2012. szept. 30. 19:17
 1/10 anonim ***** válasza:

nem hinném.....

ebben semmi férfias.

de meleg barátnak szerintem elmegy

2012. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Van. :D
2012. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
szerintem nem
2012. szept. 30. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
állítólag volt h lány ráírt fiúra, de azért h vigasztalja kicsit. aztán nem tudom, lehet jól elbeszélgettek akár aztán lehet is belőle vmi :D
2012. szept. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Fúúú nézzétek könyvek akár 22% kedvezménnyel
2012. szept. 30. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem valami hasonló volt, mondjuk nem siránkoztam úgy ahogy itt szoktak, csak nem értettem hogy miért nem lehet senki még más bunkó embereknek simán, úgy éreztem mint ha én nem érdemelném meg, és egy gyenge pillanatomban kiírtam egy ilyet, és erre írt a mostani barátnőm :)
2012. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Akár hiszitek akár nem, nekem egy ilyen siránkozós kérdésem után történt meg, hogy rámírt egy lány és naponta leveleztünk,a ztán randiztunk és sokáig jól megvoltunk, de sajnos nem tudott belém szeretni, mert úgy tűnik számomra mégis csak számít az, hogy mennyire van önbizalmad és hogy nézel ki külsőre. De nálam inkább az volt a fő gond, hogy nem mertem lépni egy-két olyan dolgot, amit a másik srác megtett előttem.
2012. szept. 30. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nnnna, kíváncsi leszek ;)
2012. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én nem jönnék össze siránkozó pasival. Sajnálom, hogy gondja van, de másnak is vannak gondjai és mégsem sajnáltatja magát. Én az optimista, magabiztos férfiakat szeretem, akik önállóan is meg tudnak oldani dolgokat. Sajnálatból pedig nem jönnék össze senkivel, mert annak egy idő után szakítás lesz a vége és még rosszabb lenne, mintha össze se jönnék vele és siránkozik tovább.
2012. szept. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ez inkább szánalmas . én csaj vok és az ilyen pasikkal szóba sem állok
2012. okt. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!