Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretek a ferjemnek szexis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretek a ferjemnek szexis csokoládet venni, szerintetek örülne neki?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 01:07
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%
Jó ötlet szerintem biztos örülne neki.Egyedi kreatív ajandék nem tucatáru amit akármilyen boltban kaphat. A fanyalgókra ne hallgass valószínűleg nekik táblacsoki jönne csak ki a művelet után:D
2012. okt. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ha szép melled van és tudod, hogy a férjed örülne neki, akkor bátran. Bár szerintem annak jobban örülne, ha belemártanád, aztán adnál lehetőséget neki a nyalakodásra. :) Amúgy hová tenné ki? Ha jön hozzátok valaki, akkor a melled csokilenyomata ott díszelegne a nappali falán???? Az kicsit morbid....
2012. okt. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 berezzd ***** válasza:
EZ NAGYON KIRÁLY! Én biztos megőrülnék tőle. De szerintem inkább kend be a cicidet csokimasszával, és majd ő lenyalogatja róla. Na az a szexi csoki:) 25/f
2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
ha örült neki, akkor utána jöhet a pinalenyomat meg a segglenyomat is :D
2012. okt. 5. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 Vermacy válasza:

Sztem egy kiadós, bőnyálas sz*pásnak jobban örülne. Utána pedig egy finom, főtt kajának és desszertnek egy nem túl drága, de finom, táblányi étcsokinak!


Nem irónikusan írtam, hanem tényleg. Egy igazi férfi egyszerű, mint egy bot! Jó sex, jó kaja és bármit megtesz Neked, Érted!


ui.: Azért ne túl drága legyen a csoki, mert az elronthatja a kedvét, mi jobban szeretünk autóra, újságra ill. húsra költeni, mint csokira meg zöldségre...

2012. okt. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!