Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ugye huszonéves vékony férfiké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye huszonéves vékony férfiként óriási hátrányban vagyok az izmosakkal és macisokkal szemben?

Figyelt kérdés
2012. okt. 1. 11:14
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

,,Bár a szomszéd csávó, akinek szó szerint olyan vastag combja volt mint a kezem, nem túlzok!!!!"


Aztamindenit. Az már tényleg undorító lehetett. :-O

2012. okt. 1. 11:30
 12/16 anonim ***** válasza:

Csak csontból állt. :/


nem vagyok 150 kg, hogy vastag, husis karom, kezem legyen, de tényleg...tenyeremet elé tettem volna függőlegesen.... eltakarta volna azt részt a combjából, az tuti

2012. okt. 1. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nem hiszem h ezzel lenne a baj, persze biztos könnyebb dolgod lenne ha izmos lennél, de alapvetően nem ezen múlik.
2012. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

egyébként meg mpst kéne elkezdened gyúrnod, 20 évesen még gyorsan fejlődhetsz, később már egyre nehezebb.

Ha jól csinálod akk fél-1 év múlva már jól nézel ki.

2012. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtetem írni, hogy a szomszédnak volt csaja akkor is ...
2012. okt. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Akkor egyszerűen szerencsétlen vagyok. Meg vagyok fosztva attól, hogy valaha legyen barátnőm, ennyi. Bele kell törődnöm a sorsomba.
2012. okt. 1. 12:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!