Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik, pasi első megérzés?

Figyelt kérdés

Magamat ismerve szerintem igen. És igazából mindig mindenhol azt olvasom hogy tedd azt amit az első megérzésed mond, mert az mélyről jön, nem tudatosan, és gondolkodással nem jutunk el ilyen mélyre.


Meglátok valakit, belenézek szemébe, és megállapítom hogy milyen ember, milyen a személye. Van aki megdobogtatja a szívem, van aki nem. És nem feltétlenül modell alkatú. Sosem csalt az első megérzésem.

Később mindig kiderült, hogy pont olyan a lány amilyennek éreztem.


Volt egyszer olyan hogy lesmárolt egy lány a diszkóban, és a szemében nem láttam ribanc szagot. Azt láttam hogy ő normális. És az is, ahogy jobban megismertem. Nem nyávog, nem ugat, nem féltékeny, megbízható, kedves, mosolygós, van esze, és céljai.



2012. okt. 1. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Létezik,de te ennek hiányát szenveded barátom..:))
2012. okt. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem, semmiféle megérzés nem létezik.
2012. okt. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja volt egy lány, akibe majdnem hogy első látásra bele esetem, aztán csináltam a neten egy szerelemtesztet, és 98%-ot adott rá! Na jó ez egy elég h.ye tőrténet:)
2012. okt. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Magamból kiindulva is-is. Én csak a rosszat érzem meg. De a nők szerint inkább csak bevonzom.
2012. okt. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

első: nem feltétlen a lányok terén vannak megérzéseim, ha erre gondolsz, hanem bárhol máshol.


Ha hiszitek ha nem, odajött egy lány elém, kicsit rám nézett, majd elment. Utánaszóltam, hogy azt akartad kérdezni, hogy merre van a Keleti pályaudvar? (És valóban ezt akarta)


Akkor voltam a másik városba fagyizni, ahol láttam egy lányt, ott akkor valamiért azt éreztem hogy még látni fogom, és találkozni fogunk. És furcsa módon egy harmadik városba kezdtünk el járni együtt karate-zni...

2012. okt. 1. 18:07
 6/7 anonim ***** válasza:

a expáromnak is lehet vmi ilyesmi


randiztam egy sráccal,x padon ültünk


erre találkoztam az exszel, sétáltunk, beszélgettünk, pont ahhoz az x padhoz lyukadtunk ki, hát üljünk le, gondolkodtam, hogy pont itt volt a randim, olyan érdekes volt, erre az ex megszólalt, hogy menjünk már másik padra....

2012. okt. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ja meg amikor vásároltunk,megláttam egy ribanc "bnőmet" a boltban, aki minden pasimra nyomul, tehát már be sem mutatom senkinek, és a páromat elkezdtem terelgetni, hogy nézzünk már tésztát, lehet az is kell, meg hú gyorsan a fagyasztóhoz, mert úgy megkívántam a halat, és amikor láttam, hogy a csaj már távozik, akkor mehettünk a pénztárhoz :)

otthon meg megszólal az ex, hogy olyan fura volt ma a boltban, mintha megláttál volna vkit...

2012. okt. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!