Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg, hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg, hogy nem lehet koztunk semmi? Most vagyok 9. es ujosztaly meg stb. Van egy srac, akinek bejovok es ennek hangot is adott mar.

Figyelt kérdés
Nemreg voltunk kirandulni es nagyon jol elvoltunk eggyutt, de en csak baratkozni szeretnek vele o meg mar mast is belemagyarazott. Nagyon jofej es minden,de egy kicsit sem vonz kulsoleg es ha egy minimalis vonzalom sincs akkor nem nagyom tudom elkepzelni magunkat eggyutt+nem hiszem hogy kesz lennek egy kapcsolatra.Eddig meg csak egy volt es eretlennek erzem magam... Holnap beszelni akar velem kettesben es nem tudom, hogyan mondjam el, hogy ne bantsam meg.14/L

2012. okt. 1. 18:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Mond meg neki,hogy nem tekintesz rá komolyan.Csak mint barátra.

Ez annyira nem is bántó.

De azt hogy semmi testi vonzalom meg ezeket ne.

2012. okt. 1. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!