Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan bízzak újra abban,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan bízzak újra abban, hogy lesz majd egy jó, igazi párkapcsolatom, ha már kétszer csalódtam? Csak a családomban bízom.

Figyelt kérdés
Amikor megnyílok, akkor nagyon megnyílok a másiknak, de sajnos nem lett jó vége a dolognak egyik esetben sem. Amit igazinak hittem, nem volt az, sajnos idővel bebizonyosodott. Úgy érzem, már soha senkinek nem fogok tudni megnyílni úgy, mint ennek a két személynek. Nem bízom az emberekben, csak a családtagjaimban bízom tökéletesen. Még a legjobb barátnőm sem ismer teljességében, mindenki előtt zárkózott egy szinten, maradok legbelül. Nagyon szeretnék jó és mély emberi kapcsolatokat, de a csalódások miatt elzárkózom. Ne értsetek félre, nem vagyok antiszoc, van munkám, eljárok barátokkal ahogy az idő engedi de valahogy semmi nem az igazi...
2012. okt. 1. 20:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Kicsit fokozatosabban nyílj meg. Ijesztő a másiknak, ha hirtelen rázúdítod azt, amiről nem is tudott.
2012. okt. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Amikor megnyílok, akkor nagyon megnyílok a másiknak"


Itt már rögtön el is véreztél a szememben a kérdésed komolyságát tekintve. Ez a kérdés, illetve érzés nem más mint önsajnálat amivel körülveszed magad, teszed mindezt azért mert erre a szerepre vágysz.

Mit jelent megnyilni, fogalmazd meg. Rögtön utána ird le azt is mit jelent nagyon megnyilni... Tudom, mint a filmeken. Felejtsd el, ne a filmeken szocializálodj.


Ha szeretnél focizni akkor légy vele tisztában hogy nem csak gólókat fogsz rúgni, de időnként jól fel is fognak vágni. Mások ezzel tisztában vannak, fogadd el te is és megoldodik a problémád.

2012. okt. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
"Amikor megnyílok, akkor nagyon megnyílok a másiknak"-ezt úgy értem, hogy úgy megnyílni, mint egy kisgyerek.
2012. okt. 1. 21:13
 4/5 A kérdező kommentje:
"Ha szeretnél focizni akkor légy vele tisztában hogy nem csak gólókat fogsz rúgni, de időnként jól fel is fognak vágni"-igen, erre is sikerült idővel rájönnöm. De más ez az emberi kapcsolatok terén, és más, mint amikor pl kirúgnak egy munkahelyről, vagy elevszítesz egy meccset.
2012. okt. 1. 21:15
 5/5 anonim ***** válasza:

Hogyan nyilik meg egy kisgyerek? 5 év együttélés után mondod el hogy igazából félsz a dinoszauruszoktól?

Vagy mit, mi az amit titkolsz és csak a kiválasztott tudhat meg?

Egy hónap együttélés után mindent tudok rólad, te is rólam, tudod a kedvenc kajákat, hogy reggeli kávé után megyek klotyóra, mi az amit én nem tudhatok csak ha már belémszerettél?


Ott kezdödik az egész hogy be sem engedlek a lakásomba mig nem bizom benned. Mi van ennél nagyobb súlyú dolog, várok 5 évet mig elárulom hogy van lakáshitelem vagy mi?


A szerep amibe bele élnéd magad egy hülyeség, éld az életed, ismerkedj, bulizz, tedd amihez amikor épp kedved van és kész.

2012. okt. 1. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!