Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Unalmasnak érzem magam, mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unalmasnak érzem magam, mit tehetnék? 21L

Figyelt kérdés
Elég félénk vagyok, így nem vagyok a tettek embere. Mivel lehetnék érdekesebb? Konkrét példák érdekelnének, mint mondjuk, ha valaki extrém sportokat űz, ilyenek.
2012. okt. 2. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem gondolom, hogy unalmas lennél. De ha a félénkséggel szeretnél kezdeni valamit, akkor elmehetsz valamilyen tanfolyamra - tánc; hastánc, rajz -. Én például jógázom.
2012. okt. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
93%

Szia! Van egy jó hírem a számodra!

Rohadtul nem vagy unalmas!!!;)) Ne butáskodjál már!

Lehet,pont ezzel keltetted fel egy fiú érdeklődését,hogy ilyen csendes vagy,és izgatja,h milyen lehetsz belülről,milyen lenne veled összejönni. A félénk csendes lányok sokkal izgatóbbak. 'számomra legalábbis'. Ne félj! Biztos ott van valahol a fiú,aki csak utánad vágyakozik. Járj nyitott szemmel,és ne érezd magad unalmasnak,hiszen nem is vagy az!!!


Hanem,amit NE csinál! Ne próbálj meg izgalmasnak látszani,mert annál rosszabb tényleg nincs. Nem csak,hogy tényleg unalmas leszel tőle,de idegesítő,és fárasztó is...!

2012. okt. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy hiába csinálsz bármit, ami nem te vagy, attól nem fogod jobban érezni magad. Plusz ugye egy hazugság. Pl elmész extrém éjszakai túrázni, teszem azt megismerkedsz valakivel aki minden héten ezt csinálja, elhiteteted vele hogy téged is mennyire érdekel, és aztán mi lesz?


Szerintem ha unalmas vagy (ami nem biztos hogy igaz, de tegyük fel), akkor unalmas vagy és kész. Ez vagy te.

2012. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha unalmasnak tartod magad, akkor biztosan az is vagy. Tudsz valamit (szinte mindegy, hogy mit) lelkesedéssel, kitartoan végezni? Tudsz lelkesedni valamiért, örülni valaminek? Szeretsz valakit vagy valamit?
2012. okt. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Engem jobban izgatnak a félénk lányok, már eleve felcsillan a szemem ha nem egy kurv@t lát. Mindenki érdekes amúgy a maga módján.
2012. okt. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy unalmas, én jarnék veled.
2012. okt. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

én is félénk vagyok, de nem unalmas!

sokat olvasok, gyöngyöt fűzök, festek, extrém hajakat csinálok, tetoválásokat tervezek, hastáncolok, kirándulok, úszok stb.

egyedül a diszkóban enm rázom magam, de amúgy jó csöcsvillantós cuccokban járok.

viszont megszólítani senkit nem merek csak akit régóta ismerek, meg ilyen kis halk hangom is van.

sajnos ezzel sok pasi próbál visszaélni, hogy azt hiszik nem merek nem-et mondani és próbálnak rámtapadni, meg rámbeszélni magukat és én meg bújkálok előlük.

amúgy oda szoktak jönni beszélgetni idegenek is, szóval nem hiszem hogy meg kellene változnom mert így félénken is megoldom a dolgaimat.

hidd el, így vagy jó :) nem lehet mindenki üvöltő hangadó :)

2012. okt. 2. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Már az hogy félénk vagy, tök érdekes.
2012. okt. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
találj vmi jó hobbit, akár többet, egyből nem leszel unalmas:)
2012. okt. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Diavolino44 ***** válasza:

Ugy van ahogy a hetes mondja! Nem az a baj ha valaki visszahuzodo hanem az ha nem erdekli emellett semmi sem. pl. kutyat tartani nagyon jo dolog lehet ismerkedni mas kutyasokkal.

Amugy szerintem se eroltess magadra semmijen olyan hobbit amit nem szivedbol-lelekedbol jon. Ne epits egybol hazugsagra egy uj kapcsolatot.

2012. okt. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!