Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lenne még nála esélyem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lenne még nála esélyem?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és nagyon tetszik nekem egy 16 éves fiú...

már tavaly óta ismerem és nagyon sokszor beszélgettünk!

nyár előtt kb 1-2 hónappal többet akart mint barátság, de én nem akartam......(elutasítottam)

kb 2 hónapig nem beszéltünk

de már megint jóban vagyunk és azalatt a 2 hónap alatt rájöttem, h nagyon hiányzott!

szerintetek van esély arra, h összejöjjek vele?

vagy mit tanácsoltok?

mit tegyek?

és ha előjövök ezzel az ötlettel nála, akkor h fog rá reagálni?



2012. okt. 2. 16:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem 2 hónap nem elég, arra hogy elfelejtsen, kivéve, ha nem talált valaki mást.
2012. okt. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

h akkor tényleg komolyan gondolta akkor szerintem még mindíg úgy érez és ha igazán tetszel neki akkor egy elutasítástól még nem változnak meg az érzései irántad :)

szerintem még van nála esélyed;)

2012. okt. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!