Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az én képeimen miért nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az én képeimen miért nincs sok like? Nem vagyok csúnya!

Figyelt kérdés
Tudom tudom, most mindenki elképzelt valami hisztis kis csitrit, akinek nincs jobb dolga most,de nem vagyok már csitri. Tudom nem kellene ezzel foglalkoznom,de annyira rosszul esik.Szinte minden lánynak 20-30-40 vagy annál is több like van a képein. Még csak nem is mindig szépek. Oké én nem osztogatom meg a képeimet,hogy "like légyszi",de ez most nekem úgy jön le,hogy engem az ismerőseim csúnyának gondolnak. Mikor megnézem egy lány profilképét, és van rajta pl. 31 like annyira elkeseredem. Tényleg csúnya vagyok? pénteken tettem fel az új profilképem ( a régi már a hajszínem miatt nem volt aktuális) és 11 like van rajta. Másnak már rég 852473254 like ja van. kérlek ne oltsatok le, nekem ez tényleg rosszul esik,mert szépnek tartanak az emberek, szőke vagyok virító kék szemekkel,szép arccal, és rengeteget mosolygok. (mellben is átlagon felüli vagyok)
2012. okt. 2. 21:44
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
70%
Pusztulj!
2012. okt. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
95%

Már ne haragudj, de még is látszik, hogy szőke vagy ebből a kérdésből, le sem tagadhatnád.

Erről egy vicc jut eszembe:

Szőke nő mondja a barátjának, drágám, válaszol igennel vagy nemmel!

Pasi: Oké

Szőke nő: A férfiak miért bántják a szőke nőket??

Pasi: Igen! :D

2012. okt. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
56%
Mi van ???????
2012. okt. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Ha véletlenül a törvény letiltaná a szőke nős vicceket, elég lenne ezt olvasni helyette. Bocsi.
2012. okt. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
32%
Diiiiiiiiiiiik...
2012. okt. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
kössz a komolyságot. Ez engem tényleg zavar, nekem ez afféle gesztus,és örülök is, ha kapok egy like-ot. De annyira szégyenlem magam,mikor meglátom,hogy valakinek kismillió nekem meg csak 10. :(
2012. okt. 2. 21:49
 7/57 anonim ***** válasza:
100%

Nemtom,én fiú vagyok,és nekem legutóbbi profilképemen 20on valahány lájk van. Te mint szakértő megmondhatnád,h ez sok vagy kevés?:D

Vagy ez csak a lányoknál ilyen ciki?

2012. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
100%

Pm-ben küldöd a profilod, bejelöllek, és ha szép vagy lájkolom minden képed :P akkor örülni fogsz? :) Az a lényeg, hogy boldog legyél, de komolyan!!

F17

2012. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 -=Koldus=- ***** válasza:
Kép?
2012. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
100%
L-I-B-A
2012. okt. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!