Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vézna fiúk, akik arra panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna fiúk, akik arra panaszkodnak, hogy a csajoknak csak az izmos palik kellenek! Ti miért nem kezdtek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nincs időtök, vagy esetleg nincs kedvetek? Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága... Ki lehet fogni olcsón. De most komolyan, miért?
2012. okt. 3. 00:16
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
8%
és az a nő akiért gyurok, ő mit tett értem? SEMMIT! És ez igy nem fer.
2012. okt. 3. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 A kérdező kommentje:
Ja, hát igen, így is lehet gondolkodni. Az meg hogy mi fair... Az sem fair, hogy Svájcban mindenki jól él, Afrikában meg éheznek. Ezen én már rég nem dühöngök, mert felesleges, és mert mint tudjuk, nincs igazság a Földön. Lehet, hogy nem tett érted semmit, de a végén ő mondja ki a döntő szót.
2012. okt. 3. 01:00
 13/46 anonim ***** válasza:
6%
az ásó mondja ki a döntő szót, amivel agyonverem. AZtán majd abban az 1-2 másodpercben mig megdöglik majd elgondolkodik azon, hogy tényleg megérte e egész életét kiskirálynőként töltenie és irreálisan magasan tartani a lécet.
2012. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 A kérdező kommentje:
Őő, igazából Te ne gyúrd ki magad, teljesen felesleges, mert neked nem a testalkatod miatt nincs barátnőd...
2012. okt. 3. 01:06
 15/46 anonim ***** válasza:
most had ne küldjek képet
2012. okt. 3. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 A kérdező kommentje:
Nem is kértem.
2012. okt. 3. 01:09
 17/46 anonim ***** válasza:
az nem állapot, hogy egy átlagos magabiztossággal nem lehet megszerezni egy átlagos szépségű nőt.
2012. okt. 3. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 A kérdező kommentje:
Ezen nem tudsz változtatni. Vagy alkalmazkodsz, vagy egyedül maradsz.
2012. okt. 3. 01:14
 19/46 anonim ***** válasza:
sztem van az a megfélemlités és eröszak, ami után egy nő képes lentebb adni az elvárásaiból és jo leszek neki én is, ami mondjuk alapbol se lenne olyan elszállt valami, de hát rá lettek nevelve, hogy nekik legalább 2x olyan jo pasi jár, mint ők maguk
2012. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 A kérdező kommentje:
Te ilyen eszközökhöz folyamodnál? "Megfélemlítés és erőszak"? Nem szégyenled magad?
2012. okt. 3. 01:20
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!