Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vézna fiúk, akik arra panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna fiúk, akik arra panaszkodnak, hogy a csajoknak csak az izmos palik kellenek! Ti miért nem kezdtek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nincs időtök, vagy esetleg nincs kedvetek? Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága... Ki lehet fogni olcsón. De most komolyan, miért?
2012. okt. 3. 00:16
1 2 3 4 5
 41/46 A kérdező kommentje:
36-os: "Heti ötször minden héten más testrész" Ez minden nap más testrész akart lenni, nem? Mert ha nem, az óriási probléma. És 6 hónap után (1 hónapos szünettel) azt mondani, hogy szart sem ér... Mc Donaldsban csak zsírt fogsz felszedni. Ne haragudj, de szerintem Te valamit nagyon elrontottál, rosszul csináltál.
2012. okt. 5. 11:34
 42/46 anonim ***** válasza:
Én csak annyit írtam, hogy növekedni fogsz, ha több kalóriát viszel be, azt nem, hogy hogyan. Nyilván zsírosodni is fogsz, de ha edzel, akkor az izmaidnak is nőniük kell. Ügyes edzéssel és étkezéssel nagyban tudod szabályozni, de úgy szinte lehetetlen nőni, hogy semmi zsír ne menjen rád. Éppen ezért szoktak növekedési periódust tartani (növekednek az izmok, de zsír is lerakódik), majd diétás periódust (lehetőleg az izomméret megtartásával a felesleges zsírtól megszabadulni).
2012. okt. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok.

Bocs, az kimaradt, hogy a 40-esre válaszoltam. 39-es voltam

2012. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 A kérdező kommentje:
Értem én, csak nehogy itt félreértések legyenek. Szóval nagyon "óvatosan" kell az étrenddel. De ügyesen összeállítva jó eredményeket lehet elérni.
2012. okt. 16. 19:04
 45/46 anonim ***** válasza:

Nem olvasom vissza ezt az 5 oldalt de leírom a véleményem.

Én magas voltam viszont nagyon vékony ezért kezdtem el edzeni,persze mivel ilyen a testalkatom nagyon lassan haladok.Most még ha nem is vagyok kigyúrt de legalább túl vézna se vagyok.Amúgy nincs ebben semmi nagy dolog,hogy ha egy csaj azt nézi meg,hogy néz ki egy srác és ez döntő, mert mi fiúk is azt nézzük meg,hogy néz ki a csaj, ha nem tetszik,akkor hiába kedves akkor se fog megtetszeni.


"Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága" Na ez baromság ,oké a kondibérlet nem drága ,nekem 6000ből megvan , de e mellé a napi adag csirkemell,esetleg fehérje már is megdobja a költséget...

2013. márc. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
Elírtam, nem csak magas voltam, az is vagyok.:D
2013. márc. 10. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!