Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vézna fiúk, akik arra panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna fiúk, akik arra panaszkodnak, hogy a csajoknak csak az izmos palik kellenek! Ti miért nem kezdtek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nincs időtök, vagy esetleg nincs kedvetek? Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága... Ki lehet fogni olcsón. De most komolyan, miért?
2012. okt. 3. 00:16
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
A pénz egyáltalán nem elhanyagolható. Hiszen egy bérlet 8-10.000Ft terembe. És akkor még az se biztos, hogy van a közelbe. Na és ki szeret bemenni egy olyan helyre, ahol MIND jobban néz ki nála?? Soroljam még? Olyan könnyű ítélkezni...
2012. okt. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:

"Nekem még az átlag lányokért is PEDÁLOZNOM kell, ami meg igazán nem fer"


Atyaég, hogy lehet így hozzáállni:) Benned semmi férfi ösztön nincsen, hogy meg akarj szerezni egy lányt? Még egy átlagos lány is azt akarja, hogy meg akarják szerezni.. Ez a legtermészetesebb dolog a világon. Ez a te dolgod, ez nem pedálozás..


"és az a nő akiért gyurok, ő mit tett értem? SEMMIT! És ez igy nem fer."


Ruhákat vesz, hogy csinos legyen. Odafigyel az alakjára, festi a haját, finom sminkel, hogy szép legyen, epilál, soroljam? Jórészt napi szinten.

Ha egy igényes lányra vágysz, miért várod el, hogy ő ne vágyjon egy hasonló kaliberű férfira.

Remélem, hogy csak troll vagy, mert ez a felfogás hihetetlen :)

2012. okt. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 A kérdező kommentje:
31-nek, én havi 5 ezerért járok. És ne félj, konditerembe nem csak ilyen Arnold külsejű állatok járnak. Ők kb 1%. A többiek ugyanolyan átlagos kinézetű emberek.
2012. okt. 3. 10:35
 34/46 anonim ***** válasza:
én szoktam gyúrni de nincs akkora akaraterőm hogy izomkolosszust csináljak magamból a lányok kedvéért!
2012. okt. 3. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Az én bajom a gyúrással az, hogy fogyok tőle mintha muszáj lenne. Képtelen vagyok hízni általánosságba(gyors az anyagcserém) és táplálék szinten az ételallergiám is beszabályozza az étrendemet...

171 cm magasan voltam eddig 61 kiló, 3 hónap napi szintű edzés hatására lettem 55. Eddig is sovány voltam, de most aztán végképp. Úgyhogy abba kellett hagynom az edzést, mert még a mostani ruháimat is kifogynám ezzel a tendenciával.


Szerintem ez beletartozik a genetikába, mégha "kifogás" is.


21/F

2012. okt. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Én is akartam, direkt azért, hogy bejöjjek a lányoknak, de nem jött össze. Alapjáraton 185/68kg voltam. Jártam edzeni 6 hónapon át (Volt egy egy hónapos szünet). Több dolgot is kipróbáltam, próbáltam heti ötször és minden héen más testrész, próbáltam hivatalos edzéstervet, az heti háromszor, de egyik se jött be, szedtem tömegnövelőt is szedtem vitamint is, de sz*art se ért ez egész, ugyan úgy maradtam 68 kg, próbáltam MCDonalds terápiát, de amellett, hogy a végén már rosszul voltam nem bírta a pénztárcám, így abba kellet hagynom, pedig tényleg próbálkoztam, mindent megcsináltam amit mondtak, de nem jött be:(. Így maradt a remény, hogy vékonyan is hátha bejövök valakinek. Ha lesz munkám talán megpróbálom még egyszer, de akkor már közel nem akkora lelkesedéssel, max annyi, hogy van egy fölös másfél órám elpazarlom erre
2012. okt. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 A kérdező kommentje:
35-ös, válasz elfogadva:P Milyen allergiád van amúgy? Csak kíváncsi vagyok.
2012. okt. 3. 11:09
 38/46 anonim ***** válasza:

Azért, mert sokkal könnyebb nyivákolni és sajnálni önmagunkat, mint keményen megdolgozni valamiért. Ennyi.


Egyébként alapból nincs baj a vékony fiúkkal, de ha valakit zavar, hogy nem izmos, és mégis inkább sír a szája ahelyett, hogy tenne magáért valamit, az szánalmas.

2012. okt. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Az egy egyszerű tény, hogyha több kalóriát viszel be a szervezetedbe, mint amennyit elhasználsz, akkor növekedni fogsz. Hogy ez kinél mennyi, az már lehet egyénfüggő, de mindenki képes rá, hatalmas különbségek nincsenek. Ugyanez igaz, fordítva a fogyásra. Nyilván, ha nekiállsz gyúrni, több kalóriát égetsz el, tehát még többet kell bevinned, különben fogyni fogsz.


Én se híztam semmit régen, pedig kondiztam rendesen. De nem figyeltem oda a táplálkozásra. Most ugyanannyit gyúrok, de odafigyelek a napi sokszori (átlag 5) megfelelő minőségű(sok fehérje, kevés zsír, szénhidrát) étkezésre, és erősödök is rendesen. Ilyen egyszerű.

Meki kúra tömegnövelésnek elmegy, de sokat zsírosodsz is tőle, meg annyit kéne enni, hogy attól tényleg megundorodsz :) És az tényleg drága, ha sokat eszel, szóval az hülyeség.. Inkább vegyél 1Kg csirkét abból az árból, sokkal többet ér.

A lényeg az, hogy mindenki tud növekedni, csak elszántság és odafigyelés kérdése.

2012. okt. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
39-es: Ez így nem teljesen igaz. Mármint a kalóriákról. Mert ha rosszul "viszed be a kalóriákat" könnyen zsírrá alakulhatnak, ami megint nem feltétlenül előnyös.
2012. okt. 5. 11:25
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!