Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vézna fiúk, akik arra panaszko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vézna fiúk, akik arra panaszkodnak, hogy a csajoknak csak az izmos palik kellenek! Ti miért nem kezdtek el gyúrni?

Figyelt kérdés
Nincs időtök, vagy esetleg nincs kedvetek? Pénz esetleg? Mert szerintem egy kondibérlet nem olyan drága... Ki lehet fogni olcsón. De most komolyan, miért?
2012. okt. 3. 00:16
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
és ők nem szégyenlik magukat?
2012. okt. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:
Miért kéne szégyellniük magukat?
2012. okt. 3. 01:30
 23/46 anonim ***** válasza:

Ez az egyik legnagyobb tévhit és talán a legnevetségesebb


Most csak vegyük Magyarországot


A férfiak több mint 75%-a nincs kigyúrva mégis a többségnek van barátnőjük


Oké lehet keresgélni kifogásokat de ne ilyet mert ez marhaság.Az igaz hogy vannak csajok akiknek kifejezetten izmos pasik kellenek de a többség nem ilyen


Az ilyen tévhitben élő ember szokott egyáltalán városba menni?Mennyi vézna srác sétál az utcán akiket majdnem elfúj a szél mégis bombanőjük van

2012. okt. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:

38%, veled komoly gondok vannak... Nyugodtabb lennék, ha rács mögött ülnél.

Nem csoda, hogy nem jár veled az emlegetett személy, egy buta pszichopata állatnak tűnsz, pedig csak pár sort olvastam tőled.

Nem minden a külső. Dühöngeni meg felesleges.

2012. okt. 3. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
miazhogy felesleges? elegem van abból, hogy a lányok állandoan azzal jönnek, hogy jol nézek ki, aztán mégse kellek egyiknek se. Ha jol nézek ki, akkor igenis legyen elég a külsőm+az hogy nem vagyok egy tajparaszt (amennyiben nem vagyok épp ennyire szétcsuszva mint most). De NEM. Nekem még az átlag lányokért is PEDÁLOZNOM kell, ami meg igazán nem fer
2012. okt. 3. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:
24-es, hatalmas igazság van abban amit írsz. A kérdést azért írtam ki, mert panaszkodnak, és írják, hogy a nőknek csak az izmos kell (cáfoltad, hogy nem igaz). De ha ők azt gondolják, hogy nekik csak a kigyúrt kell, akkor ők miért nem gyúrnak? Ezért írtam ki.
2012. okt. 3. 01:35
 27/46 A kérdező kommentje:
Jaj, késő van. Cáfoltad hogy igaz, így van értelme. Bocsánat:P
2012. okt. 3. 01:41
 28/46 anonim ***** válasza:

Túlságosan kényelmesek hozzá, hiszen ezt napi szinten kell végezni, kitartóan.Ők inkább a jó nők után sóvárognak, kizárólag szép nőket akarnak maguk mellé, elvárják hogy a csajnak ne számítson az ő külsejük.

Pedig aki jó nőt akar magának, annak a pasinak szintén ki kell néznie valahogy, különben hogy várná el hogy szóba álljanak vele?oda-vissza működik.

2012. okt. 3. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
Én sokat edzettem napi háromszor erőnléti rendes edzővel ezenkívül futás úszás foci heti egyszer ez napi 5 edzés mindegyik kb 2 óra 2 éven keresztül rendszeresen. Ennek ellenére nem lettem sokkal izmosabb, mint voltam.Ezzel az edzéssel 8kg izmot szedtem fel. Azóta sem tetszem a lányoknak. Vékony és magas vagyok. Attól, hogy gyúrsz nőknél még nem leszel sokkal előrébb. Ettől függetlenül edzeni jó, mert fittebb és erősebb leszel.
2012. okt. 3. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:

"Azért mert ha ez a mérce a csajnál, akkor 1 másodpercnyi dolgom sincs vele.

"


Én sem tudtam volna jobban leírni. Zöld láb vagy mi.

2012. okt. 3. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!