Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjátok a leszbikusokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok a leszbikusokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:54
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
93%
Én elfogadom a leszbikusokat és a melegeket is! Nem bántanak senkit! Ha valaki kárt tesz másokban vagy másnak az értékeiben, azt nem tudom elfogadni! Meg ha valaki szándákosan bánt valakit, akár testileg, akár lelkileg!!! Egy heteroszexuális fiú vagyok!
2009. aug. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Én nem pontoztam le senkit. Mindenkinek kíváncsi vagyok a véleményére, akár elfogadja, akár nem a leszbikusokat.
2009. aug. 4. 19:27
 13/34 anonim ***** válasza:
45%
Én nem, mert a legjobb nők leszbik... :(
2009. aug. 4. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
47%

Mondja már meg nekem valaki, mi az istent kell ezen elfogadni?

Normál esetben mindenkinek a négy fal között kell homoszexuálisnak vagy heteronak lennie. Tele a hócipőm az elfogadással, ne kérkedjenek vele és ne affektáljanak, onnantól kezdve nem lesz gond suliban, munkahelyen. Amikor vonulnak és nyilvánosan bevallják a mónikánál, meg anyám tudja mit csinálnak, na azt nem fogadom el. Ennyi.

Nem kéne az elfogadásért nyavalyogni, ha mindenki tudná,hogy a szexnek hol a helye.

22L

2009. aug. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog hogy a hálószobában mit csinálnak ,de az hogy két csaj ne foghassa meg egymás kezét az utcán csakmert "szeméremsértés" meg a f*szom tudja milyen ökörségeket talál ki a sok öntudatos ember. Senki nem tehet róla, hogyha homoszexuális és én azt mondom, hogy nem is kell hogy szégyellje. Ez pont annyira az ember génjeiben van, minthogy valaki egy bunkó unintelligens paraszt. Azt mégis nagyon sűrűn mutogatják a tévében, meg a sajtóban minden szennycsatornán és az emberek nézik a mónikát az ilyenekért. Szóval azt ne mondja nekem senki, hogy két leszbi nő az utcán olyan húdenagy felháborodást kelt egy mónikát néző unintelligens műveletlen társadalomban. Ha meg mégis úgy tesznek, mintha fel lennének háborodva az csak nyálverés és örülnek, hogy valakit szidhatnak.
2009. aug. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
76%

előző, itt nem a kézmegfogásról van szó, hanem a durvább dolgokról...pl képzeld el, hogy a parkban ül egy homoszexuális pár (most mindegy, milyen nemű), és hevesen csókolóznak ,én meg arra sétálok épp az 5 éves fiammal, aki tátott szájjal bámulja és nem tudja hova tenni a dolgot.....

megfoghatják egymást kezét, miért ne foghatnák meg? én is sétáltam kézenfogva sokat a legjobb barátnőmmel, pedig mi heterók vagyunk... de könyörgöm az előjátékot se közterületen kezdjék már el....és mielőtt az a vád érne, hogy nem vagyok toleráns velük szemben, megmondom őszintén, ugyanez vonatkozik nálam a heteró párokra is...gyűlölöm, ha utazok a tömegközlekedési eszközön és az orrom előtt pár centire nyálaskodnak, vagy a fülem mellett cuppognak egész úton!Nekem is van párom már két éve...de olyan helyeken, ahol sok ember van, max egy szájrapuszit adok neki és nem cuppogunk percekig.Az ilyesmire max a diszkó való!(20/L)

2009. aug. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkit elfogadok, úgy, ahogy van, vagy legalább igyekszem.

Senki nem tökéletes, és a drága heterok (én is az vagyok) többsége úgy gondolja, hogy a homoszexualitás valamiféle perverzió...pedig a drága heterók többségének szintén van valami hepje, pl. szereti az anált, vagy ha épp ráélveznek a csajra, a szado-mazo szexet, az animalszexet vagy épp fétisesek.

Nem értem, hogy akkor milyen alapon ítélnek el másokat...

Mellesleg ez nem betegség, nem is genetikaimutáció, vagy divat, egyszerűen van akinek kék a szeme, vagy épp barna a haja, vagy épp leszbikus. Na és akkor mivan?


(Ó és a heteró férfiak 80%-a imádja nézni a leszbi szexet, mégis elítéli fennhangon a leszbikusokat.


Nem tudom, hogy ők pl. mit fognak csinálni, ha a gyerekük is 'ilyen' lesz? Agyonverik?)


Heteró 18/L

2009. aug. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
93%
El hát:D Én is az vagyok>.<
2009. aug. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
94%
Igen, teljesen és fenntartás nélkül.
2009. aug. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim válasza:
88%
engem se zavar mert nem tehetnek róla
2009. aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!