Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadjátok a leszbikusokat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadjátok a leszbikusokat?

Figyelt kérdés
2009. aug. 4. 16:54
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
91%
Engem sem zavar, mert nem tehetek Róla hogy közéjük tartozom :D
2009. aug. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs velük semmi bajom, de nem is érdekel, mert magánügy.
2009. dec. 20. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%

A más az nem mindig feltétlenül rossz. Így én is elfogadom. Viszont nem értem miért kell felvonulni meg ilyesmi...Ez csak az én véleményem. Néhányszor lehetett látni meleg vagy leszbikus esküvőt a hiradóban. Engem ugyanúgy nem érdekel mint a hírességek esküvője. De szép, hogy így felvállalják magukat :). Volt előttem szóló aki azt mondta nem szereti, hogy előtte cuppognak azt én se akármilyen beállítottságú.

Egyébként én is leszbikus vagyok :P.

2009. dec. 26. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
34%
Én félig meddig fogadom el a leszbiket azokat rühellem de azokat kifejezetten akik nyiltan szidják a férfiakat a többivel nincs bajom, de nem örülnék neki hogyha az én fiam is ilyet látna kiskorában és befolyásolnák.
2010. jan. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim válasza:
96%
igen :P mert én is az lennék :)
2010. márc. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim válasza:
100%

4 évig éltem 2 leszbi csajjal egy albérletbe,de soha semmi nem volt köztünk.Csak egy fal...Egyébként a legjobb lakótársak voltak.Mindig rend volt,főtt kaja,semmi oroszlánszag,és üres üvegek.Egyedüli bosszúság,hogy sosem volt borotvám,meg boxer gatyám (pizsinek hordták).Abban az időszakban az volt a legjobb,hogy a hegy jött Mohamedhez,mert nem kellett ki sem mozdulnom,és házhoz jöttek a csajok.Minden este jöttek a lányok valamiért az ELTE-röl.Szakdolgozatot írni,ruhát próbálni,pletykálni...stb.A haverjaim mindig hülyéztek,hogy nem használom ki az alkalmat.De ezek ostobák voltak,mert nem értették,hogy nincs itt szó alkalomról.És különben meg mit kezdtem volna az üresen maradt szobával?Beköltöztetem valamelyik magamhoz hasonló trehány haverom,vagy fizetem az egész lakást?

Mai napig szeretettel gondolok a lányokra,mint barátaimra.

2010. márc. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
100%
Igen!
2010. márc. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

én személy szerint elfogadom. tényleg nem tehetnek róla, h azok..( volt már barátnőm.(: )

14/L.

2010. márc. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
el semmi bajom velünk...ahogy a melegekkel sem
2010. márc. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim válasza:
0%
Nem normális dolog. Így elfogadhatatlan. A szexuális játszadozás megint más, csak azt sem kellene terjeszteni lehetőleg.
2010. ápr. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!