Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak szerethetnek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak szerethetnek egy ilyen nőt?

Figyelt kérdés

Szerethetnek egy ilyen nőt vagy csak kihasználhatják az alkalmat a férfiak?

Szép, kedves mosolygós! Nem sminkeli magát, sportos nem magassarkús típús nem plázacica, szereti a szexet, képes bárhol bármikor normális keretek között szeretkezni gyengéden olykor vadul! Akár egy autóban is kielégít orálisan fényes nappal persze csak ha igazán szerelmes!főz is ha kell... Az ilyen nőt csak kihasználhatják vagy szerethetik is igazán!

Van köztetek ilyen nő? Férfiak nők mi a véleményetek?


2012. okt. 3. 21:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én megbecsülném szóval lehet szeretni egy ilyen nőt. De biztos vagyok benne, hogy sokan kihasználnák. 19/F
2012. okt. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Szeretném:)
2012. okt. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
49%
Hát ha van ilyen nőő akkor írjon és én feleségül veszem:))))
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
78%
Nem értem, hogy a szexuális nyitottság ill. a magassarkú mellőzése, hogyan viszonyul a kihasználáshoz. Kihasználni a naív, buta embereket szokták.
2012. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ohh fényes nappal nem vègezne orált persze!!!
2012. okt. 3. 21:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Persze hogy szeretik. Ezekből a nőkből lesznek egy boldog házasok :P
2012. okt. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Bizony ki tudják használni nagyon könnyen. Ha így indul a kapcsolat akkor nagyobb esélye van. Persze vannak akik nem használják ki. Azok a rendes fiúk:)
2012. okt. 3. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Ⱳhite ßelle ***** válasza:

Tapasztalatom szerint nem. Aki igazán szeret valakit annak esélye sincs.


21/N

2012. okt. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Ennyitől még nem fognak szeretni senkit :DDD Azért ennél többről szól 1 kapcsolat...
2012. okt. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
A férfiak hajlamosak jobban a szexre figyelni,mint.az érzelmekre,nekem is nagyon kell (ha van csajom)igyekeznem,hogy meg maradjon az egyensùj.örülnék egy hasonlò csajnak,mondjuk talàn tùlsâgosan odaadò vagy inkáb szolgalelkű az ilyen.
2012. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!