Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na és erről mit gondoltok? (kép. )

Figyelt kérdés

Tegnap tettem ki a kérdést,de most véééééégre megtaláltam a legkezdetlegesebb képet. Ezeken látszik rendesen? Vagy csak picit ha nagyon nagyon megnézed?



régi:


[link]



új:



[link]


2012. okt. 4. 22:35
1 2 3 4 5
 31/49 Mókusgyilkos ***** válasza:
66%

kérdező: itt a bibi! nem ugyan abban a pózban készült a kép így nem látszik annyira h mi változott.


a 2. képen szerinted komolyan jobban nézel ki ?:D

ha annyira durva volt a combod akkor elég lett volna azon változtatni bár most már meg rohadt vékonyak arányokat tekintve szóval semmivel sem v bentebb a bordáid meg úristen.. ha még tovább fogysz konkrétan meglehet majd számolni őket.

mellékesen: testtömeg index alapján a 67 kiló kőkemény 2 kgval van túl a normális értéken :D [51-65 kiló közti sáv a normális] na most ha neked már most kilátszanak a bordáid akkor mi lesz 50 kilósan? számolgatni fogjuk őket? ja mert az csöppet sem gusztustalan..

2012. okt. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 Mókusgyilkos ***** válasza:

a karod / vállad / kulcscsont környékén látványos a javulás és ott okés is a hasad régen sem volt problémás most csak át lett méretezve az alsó lábszárad kb semmit nem változott a combot viszont igen -> nem arányosak.

és mint már mondtam a kilátszó bordákat én nagyon rühellem.

ha így jobban érzed magad akkor nincs miről beszélni..

ami a vissza hízást illeti: persze hiszen koplalással oldottad meg és nem mozgással + 1 normális szintre belőtt étel mennyiséggel.

2012. okt. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
nekem tetszel. régi képen jobban néztél ki mint ezen az anorexiás csontkollekciós képen . ha osztályoznom kellene átlagba 10/5 vagy. olyan átlagos
2012. okt. 5. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
Valamit sportolni is kellene, nem csak fogyókúrázgatni.
2012. okt. 5. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:

Paff... dagadt voltál, te????

Régen jobb voltál.

2012. okt. 5. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
A második képen is formátlan vagy. A fogyástól az a kevés melled is eltűnt és még mindig zsírral vannak burkolva a csontjaid, nem izommal, legfeljebb nem olyan sok van rajtad, mint régebben. Sürgősen kezdjél el sportolni és koplalás helyett egészségesen táplálkozni, mert ennek így rossz vége lesz.
2012. okt. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Csínos Ifjú Hölgy!

Összességében beláthatod, hogy a többségnek a régi formád tetszik jobban. Kivéve persze a dugósokat, mert azoknak aztán édes mindegy.

A régi valahogy nőiesebb, szexibb, kívánatosabb, jobban illik a testalkatodhoz.

Én a koplalás beszüntetését javasolnám neked és - mint mások is írták - valami rendszeres mozgást. Némi aktívabb sporttól bizonyára jobban éreznéd magad a bőrődben a régi formádban is!

2012. okt. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Nem igaz amit az előző ír!!! sokkal jobb az új!! 20/f
2012. okt. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:

Én soha nem leszek mégegyszer olyan dagadt mint amilyen voltam.

SOHA!

Itt most igen sokan lázadnak meg hangoztatják hogy a dagi jobb,így meg úgy...

aztán ha szembe jön velük az utcán 3d-ben egy ilyen alakú nő a legtöbb lehányná...csak mondom.

Az hogy ide gyakorira sokan úgy teszik fel az alakjukról a képet/a dagik.../ hogy órákig pózolnak (ami látszik is a képen ..) azért,hogy valami formája legyen a testének, majd utána szépen kiphotoshoppolja magát és a striáit az semmit nem jelent.Sokan azt hiszik itt hogy a dagik azok a valóéletben is úgy néznek ki..hát a nagy szart kedves barátaim.

Én soha nem leszek olyan mint voltam akkor sem ha nektek (bár ezt kétlem...) az tetszik mert én iszonyúan éreztem magam úgy..


ps:

nem kell leoltani hogy dagadtozom mert én is az voltam szóval.....


PPS:


egyébként meg kurvä rosszul esik hogy néhány ember ilyen durvákat ír a mostani alakomról mikor rohadtul sokat szenvedtem nyáron azért hogy most így nézhessek ki.

Nem tudom ezt mért kellett....

2012. okt. 5. 14:50
 40/49 anonim ***** válasza:
hallgass rám, én rohadt válogatós és igényes vagyok, és a második sokkal jobb!
2012. okt. 5. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!