Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13-20 éves srácok mit gondolto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13-20 éves srácok mit gondoltok erről? Szükségem van a tanácsotokra.

Figyelt kérdés

A suliban van egy srác ( nevezzük: x). Egy éve csak kerülgetjük egymást de a haverjai egyszer odajöttek hozzám, hogy tudom-e, hogy nagyon bejövök a barátjuknak. Miután ők ezt elmondták, X folyton bókol meg udvarol. Viszont nekem még sosem volt barátom és nem tudom hogy reagáljak... Elegem van abból, hogy ő mindent megtesz, hogy meghódítson én meg inkább emiatt próbálom kerülni. Amúgy a srác nagyon jól néz ki és tetszik is, pont ezért nem akarom,hogy azt higgye,hogy nem tetszik nekem...


A helyzetet az is nehezíti, hogy Németországban élek és X is német.


Kérlek adjatok valami tanácsot, hogy hogyan közeledhetnék hozzá? Egyáltalán hogyan szólítsam le? Már tényleg kezdek kiborulni hiszen sosem voltam még ilyen béna. Ez így meg tiszta önzőség a részemről.


13/l



2012. szept. 14. 16:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Heil Hitler!! kezdetnek megteszi :D
2012. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
36%
te még túl fiatal vagy
2012. szept. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Kedves 1. kommentelő ment a like... :D Azért picit igen furcsán nézne... :)
2012. szept. 14. 16:47
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Tisztára ,mintha én írtam volna az 1. választ..:D
2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Legalább szerez egy kis tapasztalatot, nincs a gyerekszerelemben semmi rossz :) Egyszerű. Kérdezd a napjáról, hogy milyen volt a suli, hogy érzi magát, stb. Aztán egyre jobban megismered majd, és egyre mélyebben le tudtok majd beszélgetni dolgokról. Csak ügyesen! :D
2012. szept. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kort is írjatok kérlek! :) Köszönöm az előttem kommentelönek :)
2012. szept. 14. 16:50
 7/13 TOMAtm ***** válasza:
nemtudom miért állsz ellent akkor,miért nem beszélgettek vagy valami.ne kerüld el,ha tetszik.
2012. szept. 14. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
azért mert nagyon parázok, hogy mi lesz ha nem értek valamit amit mond, vagy mi lesz ha ő nem ért meg valamit a magyar akcentusom miatt
2012. szept. 14. 17:08
 9/13 A kérdező kommentje:
vagy ha valamit rosszul mondok... Nem akarom,hogy esetleg egy baki után otthagyjon mert nem vagyok elég jó neki vagy mert bénázok egy sort...
2012. szept. 14. 17:11
 10/13 anonim ***** válasza:
Erre a helyzetre találták ki a "tessék?" szót.
2012. szept. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!