Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na és erről mit gondoltok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na és erről mit gondoltok? (kép. )

Figyelt kérdés

Tegnap tettem ki a kérdést,de most véééééégre megtaláltam a legkezdetlegesebb képet. Ezeken látszik rendesen? Vagy csak picit ha nagyon nagyon megnézed?



régi:


[link]



új:



[link]


2012. okt. 4. 22:35
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:

Édes Kis Hölgyem!

Ha Téged a többség véleménye nem igazán érdekel, akkor ugyebár kissé céltalan volt a kérdés.

Érezd magad jól úgy, ahogy éppen neked jó!

2012. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

ezt ne csináld!


különben meg nem azt kérdeztem hogy neked/nektek tetszik-e hanem hogy látszik e rendesen a fogyás.....

2012. okt. 5. 15:41
 43/49 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos rendesen látszik a fogyás.

Én igazán nem csinálom, de ne haragudj ezt a kérdést itt most tetted fel először! Lehet, hogy előző nap már feltetted - a kérdésedből erre következtetek - de senkitől ne várd, hogy a sok ezer kérdésből azt visszakeresse!

2012. okt. 5. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
Látszik a fogyás és tolnálak fingóba.
2012. okt. 5. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 A kérdező kommentje:

de mért kéne visszakeresni?

mi köze van annak a kérdésnek ehhez?

2012. okt. 5. 16:16
 46/49 anonim ***** válasza:

Bocsi Kérdező!

Abból a kérdésből, hogy látszik rendesen, vagy csak picit látszik, számomra nem derült ki, hogy Te a fogyásra gondolsz, nem pedig magára a képre. Elvégre nem vagyok gondolatolvasó. Azért válaszolgattam először a nagybetűs kérdére, hogy na és erről mit gondolok. De most már inkább én is csak azt gondolom, hogy hú de megdugnálak. Tudod, az is egy nagyon jó sport!

2012. okt. 5. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Ezzel a fogyás mániás őrülettel kergetett ki a világból a barátnőm. Ő is ezt az undorítónak érzi magát szöveget tolta. Nem vált be ha dícsértem se. Aztán megmondtam neki kerek perec, hogy ezzel a koplalássak elérte, hogy a szexi alakjából valóban egy undorítóan sovány csontos lett, és addig ne is várjon tőlem semmit, míg nem kezd el rendesen enni, és szed fel pár kilót. Szerencsére ezután észhez tért.


Kérdező sajnos rajtad is látszik a fogyás. Szexi, nőies alakod volt, most meg undorítóan kilátszanak bordáid, formátlanok a combjaid, és semmi alakod, egy vézna deszka vagy.


Elhiszem, hogy megszenvedtél érte, de ettől még jobb volt az előző. Ha így érzed jól magad hajrá. De látod, itt is csak pár állófarkú nethuszárnak tetszett az új alakod, meg pár nőnek, akiknek valószínűleg pont olyan stikkjük van, mint neked, plusz ha hetero.vagy ne az ő véleményük legyen már a mérvadó.


Jól néztél ki, szexi voltál, de most undorítóan sovány lettél. Tetszik vagy sem, ez az igazság.


20F

2012. okt. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:
Azért ne túlozzunk, nem lett undorítóan sovány. Csinosabb lett. Most tökéletes az időzítés hozzáfogni erősíteni egy kicsit.
2012. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 VVMMvvmm ***** válasza:
Érdemes volt megfogyatkozni.Gratulálok!
2012. okt. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!