Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő szabadon mocskolhatja a másik nemet, egy férfit pedig akár a legapróbb és egyébként gyakran jogos kritikáért is megszólnak?

Figyelt kérdés

Több esetben írnak be ide srácok azért, mert kellemetlen tapasztalataik vannak a lányokkal. A kifogások gyakran erősen megalapozottak, amikor sok, egymás utáni kellemetlen "élmény" éri őket. Az általános reakció leggyakrabban az, hogy ők a szerencsétlenek és ne rontsák tovább a levegőt.

Ellenben ismerek több olyan lányt is, akik már szabályosan hadjáratot viselnek és rendre gyalázzák a fiúkat és ez mások szerint teljesen rendben van. Az egyik közülük már hosszú hónapok óta telenyomja a Facebook üzenőfalát a marhaságaival. A vicces az, hogy bár szenved a társtalanságtól, azonközben mégis fröcsög a gyűlölettől. A gondja az, hogy a kiszemelt menőmanó fickók csak kufircolni akarnak vele, akik pedig barátnőnek szerették volna, azok átlagosak. Őket egyszerűen levegőnek nézi és egyikükkel kapcsolatban még az undorát is kifejezésre juttatta.

Ezek után pedig tovább folytatja a háborút és senki nem mondaná meg neki az igazat, ehelyett "igazad van, jól mondod," stb... Főleg persze elsősorban más lányoktól.

Most erre mit mondjon az ember?


2012. okt. 5. 12:11
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:

Ismerek pár ilyen nőt. Mind 30 feletti, és nincs komoly kapcsolatuk. Pedig egyáltalán nem csúnya nők...

Ember legyen a talpán, aki ilyen nőt hosszú távon elvisel. Hamar meg tudják ölni a kapcsolatot az elemi, zsigerből jövő férfigyűlöletükkel, buta általánosításaikkal.

Persze ettől egyre mélyebbre kerülnek, egyre jobban kétségbe esnek, és egyre inkább a férfiakra fogják kenni a saját szerencsétlenségük okát. Egy idő után teljesen képtelenek lesznek bármilyen férfi-nő kapcsolatot kiépíteni.

2012. okt. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Én is voltam elutasítva,de nem hajtott a bosszú.24-évesen pedig tényleg éretlen a hozzáállása a csajnak.Ezt már kiforrott gonoszságnak tudom nevezni,amivel lejáratja magát.
2012. okt. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Egy kicsit több információ róla. egyszer az ismerősei körében (egy fiú és egy lány) panaszolta, hogy maga a szex is nagyon hiányzik neki, csak nem akarja, hogy olcsó nőnek nézzék. Erre felvetette az egyikük, hogy van az a srác, akinek tetszik, miért nem próbálja meg vele? Erre ő: "Bárkivel inkább, mint vele." Az illető egyébként nem egy kocka, vasággyal negyven kilós fiú, hanem egy teljesen normális, jó megjelenésű ember, akinek az egyetlen baja a csendes stílusa.
2012. okt. 5. 12:50
 14/28 anonim ***** válasza:
tizessel egyet értek.
2012. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

A példára amit a fentiekben írtál mindig csak ugyanazt lehet mondani: Ti barátkoztok a nem megfelelő lányokkal.Mindkét nemen belül mindenkinek vannak rossz és jó tapasztalatai,ettől még nem kell általánosítani hogy a világ szar és a lányok szarok.

Nem,azok a lányok szarok akikről beszéltek.Ettől még nem mindenki ilyen.

2012. okt. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:

Szép, szép, hogy nem akarja, hogy olcsó nőnek nézzék... De basszus, ha ő is csak használ(ná) a férfiakat, akkor miért is van meglepődve, ha ugyanezt kapja vissza?

Ha nem tiszteli a másikat, ne várja, hogy őt tiszteljék.

Valami lelki difije van, de te ne rugózzál rajta.

2012. okt. 5. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

15

Azért ismerősök, mert együtt is dolgoznak és hasonló korú fiatalok.

16

Teljesen igazad van.

2012. okt. 5. 13:02
 18/28 anonim ***** válasza:
Most 1, azaz EGY idióta (akinek eléggé kamu szaga van amúgy... nem te találtad ki véletlenül? :D) minősíti nálad az egész női nemet? :DDDD
2012. okt. 5. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
15 is jól mondja
2012. okt. 5. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Emma, őt egy szemléletes példának írtam. Tudtam volna többet is, de gondoltam, ennyi bőven elég.

A másik, hogy én nem a női nemről általánosan beszéltem, hanem arról a jelenségről, hogy egy férfiakat becsmérlő nő mintha jobban elfogadott lenne, mint fordítva.

2012. okt. 5. 13:18
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!