Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nő szabadon mocskolhatja a másik nemet, egy férfit pedig akár a legapróbb és egyébként gyakran jogos kritikáért is megszólnak?

Figyelt kérdés

Több esetben írnak be ide srácok azért, mert kellemetlen tapasztalataik vannak a lányokkal. A kifogások gyakran erősen megalapozottak, amikor sok, egymás utáni kellemetlen "élmény" éri őket. Az általános reakció leggyakrabban az, hogy ők a szerencsétlenek és ne rontsák tovább a levegőt.

Ellenben ismerek több olyan lányt is, akik már szabályosan hadjáratot viselnek és rendre gyalázzák a fiúkat és ez mások szerint teljesen rendben van. Az egyik közülük már hosszú hónapok óta telenyomja a Facebook üzenőfalát a marhaságaival. A vicces az, hogy bár szenved a társtalanságtól, azonközben mégis fröcsög a gyűlölettől. A gondja az, hogy a kiszemelt menőmanó fickók csak kufircolni akarnak vele, akik pedig barátnőnek szerették volna, azok átlagosak. Őket egyszerűen levegőnek nézi és egyikükkel kapcsolatban még az undorát is kifejezésre juttatta.

Ezek után pedig tovább folytatja a háborút és senki nem mondaná meg neki az igazat, ehelyett "igazad van, jól mondod," stb... Főleg persze elsősorban más lányoktól.

Most erre mit mondjon az ember?


2012. okt. 5. 12:11
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
kit érdekel, hogy így van-e vagy nem? nem kell felvenni. onnantól kezdve már mindegy, h ki mit mond, nem?
2012. okt. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
az meg csak egy dolog, hogy ki mit MOND. mondani mindent lehet. én most azt mondom, h mindjárt megyek haza, helikopterrel jönnek értem ide Dubaiba.
2012. okt. 5. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
szeeegény elnyomott kisfiú. te is csak azt veszed észre, mait akarsz :) nézzél már kicsit jobban körbe, hogy itt páran csak eszközként tekintenek a nőkre. ez nem mocskolódás, ez megalázás. amúgy meg nem tetszik, nem kell olvasni. mindenesetre te sem férfi vagyok, azok nem nyafognak így.
2012. okt. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:

13.38

Nem bírsz megülni a seggeden? Van farkam, munkám, életem, úgyhogy férfinak nevezem magamat. Az, hogy egyes nőket eszközként kezelnek, nem az én hibám.

2012. okt. 5. 22:55
 25/28 anonim ***** válasza:
de
2012. okt. 5. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:
Hannibál! Ezt most miért írod? Az eddig olvasott kommentjeid itt és máshol teljesen korrektek voltak. Ez a mostani nem rád vall.
2012. okt. 6. 00:16
 27/28 anonim ***** válasza:
"Az, hogy egyes nőket eszközként kezelnek, nem az én hibám." de. mert hagyod. ha azt mondanád, hogy direkt, akkor oké...de így nem.
2012. okt. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
attól vagy férfi, hogy van farkad, meg munkád? ez minden normálisabb hímneműre jellemző egy bizonyos kor után. azt, hogy életed is van, azt már kétségbe vonnám, ha ilyen teljesen értelmetlen kérdéseket teszel fel, amire igazából csak a te verzióddal megegyező válaszokat fogadsz el. tudod, ha bizonyos nőket eszközként kezelnek, akkor bizonyos nők is nyugodtan kezelhetnek eszközként pasikat. ha a pasik elmondják a nőket mindennek, a nők is elmondhatják a pasikat mindennek.
2012. okt. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!