Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azt mondta "szégyenlem magam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt mondta "szégyenlem magam ennek nem kellett volna megtörténnie. " Ez mit jelent a pasiknál?

Figyelt kérdés
Van egy srác régóta ismertük egymást meg minden aztán elkezdett érdeklődni irántam úgy vettem észre. Találkoztunk,párszor eljött hozzám és egyszer elmentem én is hozzá. Ott aludtam nála este semmi nem is volt reggel viszont letámadtuk egymást. Aztán délután beszéltünk azt mondta h szégyenli magát ennek nem kellett volna megtörténnie..Azóta se híre se hamva nem tudok róla semmit. Mit jelent ez asrácoknál? Megbolondulok már tőle...:(
2012. okt. 5. 12:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nem akart elfeküdni veled, nem akarta a kapcsolatot talán.
2012. okt. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, hogy hiba volt veled lefeküdni. Én a helyedben nem várnám, hogy jelentkezik, elég nyilvánvaló hogy nem fog...
2012. okt. 5. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
lefeküdni* Most olvasom mit írtam.
2012. okt. 5. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Így jár az aki könnyen adja magát. Nem fog jelentkezni
2012. okt. 5. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Mókusgyilkos ***** válasza:

hát elmész és megkérdezed.

nem m1 h mégis miért volt hiba.

azért mert úgy véli h részéről nem kellett volna -> nem kíváncsi rád.

v részedről.

2012. okt. 5. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nőnek legyen annyi tartása, hogy nem fut olyan szekér után, amelyik nem veszi fel. Régi mondás, de igaz. Szexéhes bestiának lenni nem éppen kellemes állapot, márpedig ő most téged annak lát és menekül előled.
2012. okt. 5. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
mitől vagyok szexéhes? ezt nem értem...
2012. okt. 5. 12:38
 8/15 anonim ***** válasza:
Ribiszindróma - taszítja a férfiakat.
2012. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Sok mindent jelenthet. Három verzió jutott eszembe.


- Nem érezte jól magát veled és így akar lerázni.

- Nem annak a típusnak tartotta magát, aki szerelem nélkül szeretkezik, de most pofánrúgta a saját elveit, ezért szégyelli magát.

- Egyszerre mind a kettő.

2012. okt. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
A most felmerülő "szexéhes bestia" meg "ribiszindróma" kifejezésekkel kapcsolatban pedig: Ha ez a verzió ütött be nála, akkor kettős mércét használ, úgyhogy még örülhetsz is, hogy eltűnt a balfenéken.
2012. okt. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!