Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Egyik osztálytá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egyik osztálytársam nagyon megtetszett.

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam nagyon megtetszett,, és nagyon jóba vagyunk. Sokat vagyunk együtt meg minden. De nem merem elmondani neki, hogy én többet is szeretnék tőle mint ami most van. Mert ha pedig ő teljesen máshogy gondolja. Akkor oda a jó viszony is. Meg mégiscsak egy osztályba járunk.
2012. okt. 5. 16:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Az attól is függ, hogy ki a fiú, ki a lány és hány évesek vagytok.
2012. okt. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

szerintem két értelmes ember között meglehet ezt beszélni.

Üljetek le valahová kettesben beszélgetni,és mond el mit érzel.

De ezt úgy,hogy a barátságot is elfogadod!

2012. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Zohan tévedsz.Egyáltalán nem függ ettől :D
2012. okt. 5. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Hogy hívnak ? :D
2012. okt. 5. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Én vagyok a lány...és nem tudom..annyira félek, hogy ha a barátságnál maradnánk utána állandóan azzal cukkolna hogy járni akartam vele.
2012. okt. 5. 16:30
 6/17 A kérdező kommentje:
Bocsi de a nevem titok :$
2012. okt. 5. 16:30
 7/17 anonim ***** válasza:

Figyelj.Ha normális meglehet beszélni.Írtad sokat vagytok együtt.Sétálás közben leültök egy padra,és beszélsz.

Megkérdezed,hogy beszélhetsz úgy hogy nem lesz következménye?

El mondod mit érzel,és ha csak barátságnál maradtok.Akkor is örülsz.Mert ezt kimondtad,és ha nem is lesz több.Barátok maradtok

2012. okt. 5. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Teljesen igazad van..köszi :DD
2012. okt. 5. 16:34
 9/17 anonim ***** válasza:
keresztnevedet elárulhatod azért.vagy azt hogy hány éves vagy
2012. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Hát pedig függ ettől. Sokszor előfordul, hogy az adott lány vagy éppen fiú a bátrabb. Hívd el sétálni, csináljatok közös programokat stb... és amikor úgy érzed akkor elmondod neki. ;)
2012. okt. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!