Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kezdjek egy lánnyal ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek egy lánnyal ha letilt a facebookon?

Figyelt kérdés

Túlságosan nyomultam rá és barátja van, de valószínűleg más okai is vannak. Nem letiltott végül, csak letörölt, mondta is, hogy írhatok neki....


De ez így gáz. Ez az egész.

Helyrehozhatom még ezt az egészet? Valószínűleg tetszem neki amúgy de blokkolja magát valami miatt.


2012. okt. 5. 19:24
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Felejtsd el
2012. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

?


Te komolyan kezdeni akarsz egy ilyen lánnyal?

Egészségedre :)

2012. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

semmit

Ne csinálj semmit.BARÁTJA VAN EMBER.Aztán csodálkozol ha megvernek....

2012. okt. 5. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

... ilyen korban (22) szinte minden lány van valami kapcsolatban.


Amúgy meg ha ő nyomult rám, hogy menjünk el inni, aztán 3 órán keresztül mellette feküdhettem (filmez néztünk) (tiszta forró volt a teste is) meg cuppanós puszival köszönt el meg minden. Akkor ne nekem mondjátok már, hogy én voltam a bunkóparaszt.


A csaj másnap levegőnek nézett, meg akkor törölt a facebookon is, de amúgy mindenre válaszolgat és feltűnően sokat foglalkozik velem.


Nekem nem jön be ez az állapot...

én szeretném szeretni és nem érdekel az állítólagos barátja.

2012. okt. 5. 19:28
 5/13 anonim ***** válasza:
Vedd már észre, hogy kikapcsolódni voltál jó neki.
2012. okt. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Folytathatnánk ezt a kikapcsolódást..
2012. okt. 5. 19:30
 7/13 anonim ***** válasza:
bocsi, de esélytelen... Nem mondom soha ezt, de tényleg nincs esélyed... sajnos ezek az álmok 2 szálon futnak és hiába adsz bele mindent, akkor sem fog összejönni, ha a másik még válaszra sem méltat! Higgy nekem, én megtapasztaltam már párszor. Piszok nehéz, de tovább kell lépned. Ez egy kegyetlen undok hely, térde fognak kényszeríteni, ha hagyod magad és soha nem engednek felállni! Mindent bele, próbáld továbblépni!
2012. okt. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Neked ennyi elég? Hogy mindig második légy,mert annyit nem érsz, hogy miattad elhagyja a párját?
2012. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
kb minden csaj ismerősöm így köszön el. meg most feküdhettél mellette....ejha.ez már valami:D mondjuk ha tapiztátok volna egymást akkor oké, de ez sem jelent semmit. forró volt a teste? hát jóhogy, mivel nem hulla (gondolom).
2012. okt. 5. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

filmezésre meg iszogatásra jó voltál neki

de ahogy látod,többet nem kér belőled


"de blokkolja magát valami miatt."


lehet hogy csak számomra egyértelmű,de talán a párja miatt?

2012. okt. 5. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!