Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk titeket mélyik téma tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk titeket mélyik téma tud lekötni?

Figyelt kérdés

Facen beszélgetek egy sráccal.. de már teljesen kifogytam :(

Milyen témát hozzak fel?


2012. okt. 5. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
diabloIII vagy ne magamból induljak ki?
2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A helyesírást.
2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Amit szeret.Te ismered.Nézd meg milyen hobbija van.Arról szeret beszélni.

De olyan nincs,hogy elfogyjon a téma?Akkor nem is illetek össze.

2012. okt. 5. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
mond, hogy játszatok kérdezz felelek-et, először te tegyél fel egy olyan kérdést amire nem lehet igennel vagy nemmel válaszolni, hanem kifejtős... és mond, hogy utána ő jön :)
2012. okt. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Engem ezek kötnek le: autó, motor, bulik, házibulik, piálás xD
2012. okt. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 intrepid ***** válasza:
88%
A három "P". Pia, pénz, P...
2012. okt. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
66%

Hát mivel kocka vagyok, inkább az informatikai jellegű téma... De gondolom ezzel nem vagy kisegítve.


Ha esetleg játszottál bármilyen játékkal akkor próbálj meg arról.. De függ attól hogy a srác milyen jellem... Ha szereti a focit mondjuk akkor arról.. Ha szeret filmezni akkor arról.. Zenéről, szórakozásról, jövőbeli tervekről...

2012. okt. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!