Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdekel a téma: Ki mit kapott...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdekel a téma: Ki mit kapott eddig a szerelemtől, és mit adott az iránta vonzódó embereknek?

Figyelt kérdés
Voltaképpen filozófiai szinten érdekel a dolog,hogy vajon azt adja-e az ember a párkapcsolatában,amit ő eddig szerelmi ügyeiben kapott? Pl. aki csak reménytelenül volt szerelmes,nem csoda,ha őt is csak reménytelenül szeretik mások... Azt adja át,amit mástól kapott... Tévedek? Tapasztalatok érdekelnek,kihez hogy viszonyultak azok az emberek,akikbe szerelmes volt,és ki hogyan viszonyult azokhoz,akik iránta éreztek hasonló vonzalmat... Előre is köszönöm a válaszokat!
2012. okt. 7. 14:40
 1/2 anonim ***** válasza:

ahá, a karmikus energiák mozgása érdekel, mindjárt átgondolom, és visszatérek, jó?

de logikai csavart már felfedeztem benne...

2012. okt. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Először is, szerintem, ha valaki annyira szerelmes, akkor inkább azzal foglalkozik, hogy minél többet adjon, mintsem kapjon. Nem? Szóval a kérdés kicsit nekem ferde :D

De figyelj, a jó párkapcsolat alapja két hűséges, nyitott, megbízható emberen alapszik. Ezek az emberek fejlesztik egymást minden téren.

Például türelmet tanulhatunk a másiktól, kiszélesedik az érdeklődési területünk, esetleg több távlatból tudunk nézni bizonyos dolgokat, felfedezhetünk együtt csodálatos helyeket, élményeket, érzéseket.

Az én életemben a szerelem egy kaland, ami fejleszti a személyiségemet úgy, hogy közben adok-kapok játékot űzünk a szenvedéllyel.

Nálunk előbbre való az egymással eltöltött minőségi idő, mint a testiség, persze az sem az utolsó.

Egy ilyen szerelemben annyi mindent tudunk adni a másiknak, ami leírhatatlan. Ilyenkor meglátszik, hogy a családtagok milyenek - lásd támogatás, megértés, emberekhez való hozzáállás. Ugyanakkor ez ránk is igaz. Rájövünk, hogy mik a fontos és kevésbé fontos dolgok.

Elkezdünk a jövőre gondolni..

Együtt. Közösen. Mint a mesékben :))

2012. okt. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!