Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lépjek tovább?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább?

Figyelt kérdés
Szerelmes voltam egy fiúba 2 évig.Egyszer nagyon váratlanul odajött hozzám és randit kért.Találkoztunk,nagyon aranyos volt,aztán csókolóztunk... második találkozáson elkezdtünk veszekedni,aztán kiderült hogy nemis érdeklem egyáltalán csak le akart fektetni... fél évig ki sem mozdultam itthonról,depressziós voltam,és nemtudtam túllépni rajta...mostmárjólvagyok,flörtölgetek is fiúkkal,de ahányszor hallok felőle,vagy találkozok vele buszon vagy ilyesmi egyszerüen sírvafakadok,csakúgy,és ez sokszor kínos helyzetbe visz... valamit tennemkéne,de nemtudom mit,segítsetek kérlek! köszönöm.
2009. aug. 5. 15:25
 1/5 anonim ***** válasza:
próbálj ne gondolni az emlékre! úgy is mondhatnám: sz@ard le! Ilyen miatt nem érdemes sírni
2009. aug. 5. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom,hogy nem sokat segítek,de ezt csak az idő tudja helyre hozni.

Egszer én is belezúgtam egy fiúba(1 évig) és miután 1x véletlenül találkoztam vele hirtelen azt éreztem, hogy újra a rabja lettem.Ezt még 1 hónapig így gondoltam de utána már szívből kívántam,hogy legyen boldog.

Szerintem neked több időre lesz szükséged, hogy teljesen feldolgozd,de az segít valamennyit hogyha lefoglalod magad, nem maradsz sokat a gondolataiddal és (szerintem) ne nagyon olvas szerelmes regényeket mert bár lehet,hogy örülsz,ha más boldog,neked akkor is fájni fog.

Ezeket saját tapasztalataim alapján írtam le, és remélem neked is segíteni fog:]

2009. aug. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

pedig szeretem a szerelmes regényeket :)

és lehet hogy az idő helyrehozza,de nekem ez már két éve volt..az elég sok idő,szerintetek ennél többre van szükségem ?:/

2009. aug. 5. 15:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen,biztos.

Én még van hogy ma is a régi szerelmemmel álmodok...

Amugy én is szeretem a szerelmes regényeket,csak az volt h mikor olvastam,mennyire szeretik egymást az emberek összeszorult a mellkasom.De nem a szívem fájt,hanem a lelkem...Mert ilyenkor eszembe jutott mennyire szerettem...

De ha már eltudsz olvasni ilyen regényeket akkor olvasd csak,mert lehet h ez jót fog tenni:)

2.voltam

2009. aug. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kösziszépen! :)
2009. aug. 5. 15:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!