Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan, hogy egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy egy férfit annyira utálnak a nők, hogy soha nem is fog összejönni neki kapcsolat?

Figyelt kérdés
2012. okt. 8. 09:15
1 2 3
 11/25 anonim válasza:
tik hüjék vagtok nem rondák
2012. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Kérdező: légy nyitott! Mindig az adott személyt próbáld megismerni, az ő értékeit. :)


10-es: ha nem is sugárzod, megérezhetik.

Számít a külső.

Én azt írtam, lehet valamilyen párt találni, nem feltétlenül a legjobb, vagy legigényesebb nőket.:)

2012. okt. 8. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

"Tudom, hogy nem minden nő k****, de az életemből eddig kimaradtak a kalandok."


Ez meg már eleve kettősség, ellentmondásosság. Ha kalandoztál volna velük, akkor is le k...-hatnád őket (akkor meg épp ezért).


Szóval most azért rosszak, mert nem voltak kalandok, amúgy meg azért lennének romlottak, mert voltak.


Próbálj nézőpontot váltani, mert így bármilyen nő lesz, "rossz" lesz valamiért. :)


(Tapasztalat- ismertem ilyen embert).

2012. okt. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
12: Láttad volna az eddigi jelöltjeim (utóbbi fél évben)... Átlagosat kerestem, és még azt is alulmúlta. Mert tisztában vagyok az adottságaimmal, és azzal is, hogy vannak olyan dolgok, amiket nem tudok változtatni. És lám, mégsem!
2012. okt. 8. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Bár sportolok, biztos nagy hátrányból indulok azzal, hogy nem vagyok kimondottan izmos és kigyúrt. Ettől függetlenül nem értem, hogy a hozzám hasonlóan magas és vékony férfiak hogy tudnak szert tenni barátnőre?
2012. okt. 8. 09:49
 16/25 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy tévhitben élsz: a nők többsége ma már a "vékony" (mondjuk úgy, néha túlságosan is vékony) fiúkat favorizálja.


Pont írni akartam, hogy a túl izmos, túl kigyúrt nekem is taszító inkább. Nem jön be, főleg szexben nagyon nem.


Inkább a kissé sportos, de mozgékony, ruganyos, és nem vastag!

2012. okt. 8. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
Bár én is ezt tapasztalnám. Hiába vagyok ruganyos és dinamikus, mindig a nálam sokkal izmosabbak sikeresebbek a nőknél...
2012. okt. 8. 09:52
 18/25 anonim ***** válasza:
Szerintem a vékony + helyes arcú megy legjobban (legalábbis ezt látom, ha az utcán körülnézek).
2012. okt. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
A kővéreket nem birják a csajok és sokat számit hogy menyire vagy kezdeményező . mindenki a külsőre megy és az sokat számit menyire vagy igényes mert egy jó nő aki kaphat jobat lehet botal se érne hoza rondához meg neked nincsgusztusod
2012. okt. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Az az igazság, hogy semmi köze a kinézetednek ahhoz, hogy még nem volt egy nőd se. Vannak 150 és 40 kilós pasiknak is barátnőjük. Ha csak nem vagy tényleg nagyon ronda (mondjuk nincs két fejed)nem számít olyan nagyon sokat hogy nézel ki.

Szereted te egyáltalán a nőket? Mert a válaszaidból nem ez derül ki, valószínűleg ez lehet a probléma. És ha nem próbálkozol mégis hogy lennének sikereid. (Ez olyan mintha azt mondanád jaj nem tudok úszni, igaz sose mentem a medence közelébe se)

2012. okt. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!