Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elfogadható ez a magyarázat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elfogadható ez a magyarázat?

Figyelt kérdés
Az egyik közösségi oldalon bejelöltem egy fiút mert ismerős volt, megkérdezte hogy ismerjük-e egymást, mondtam látásból,megnézte a képeim és írta hogy megtetszettem neki, ismerkedünk-e?! Nekem is bejön na de közöltem hogy nem ismerkedek interneten! Elkérte hát a telefon számom,randira is elhivott még pedig étterembe! Na mindegy ez követően beszélgettünk a családjáról a szûlei váltak, az anyja elhagyta, pedig anyás volt stb na és 18-21 éves koráig drogozott, de már 3éve nem csinálja. Én nem szeretnék drogossal együtt lenni, volt benne részem, nem kívánom senkinek! Na ès szerintetek visszaszokhat?elég indok hogy a szülei miatt? A másik kérdésem hogy nem szeretnék komolytalan fiút aki facebookon ismerkedik stb na és kérdeztem tőle azt mondja nem szokott szerintetek? Aranyos srác kérdezte dohányzom-e mondtam nem, mondta ő sem de ha lenne kiért akkor letenné, ráadásul mondta nem agresszív ha iszik akkor sem, és kiemelte hogy nem köpköd mint a legtöbb fiú. Véleményeket kérnék
2012. okt. 8. 11:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem abból amit leírtál normális és nem feltétlen fog visszaszokni a drogra nekem is van olyan ismerősöm aki már leszokott róla.
2012. okt. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy ember bárminek beállíthatja magát ...!

Attól nem lesz az, akit körbeír ...!

Ezt csak akkor tudod meg, ha megismered őt jobban!

Egy esélyt adhatsz a dolognak, legalábbis én adnék ...!

Ha pedig időközben tisztul a kép a srác felől, dobbantasz!

19/L

2012. okt. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Yessss' köszönöm széppppen! :)
2012. okt. 8. 11:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!