Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elképzelhető, hogy azért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elképzelhető, hogy azért piszkál mert tetszem neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki folyton kérdőre von, de ha nyitottan beszélek vele rögtön elkezd oltogatni, mintha tesztelne. Hogy engem mindenki utál meg hülyének néz meg minden....


Ha nagyon nem érdekelném szerintem közömbös lenne. De én úgy veszem ki nagyon is érdeklődik. Egyébként valamelyik estén letapiztam az egyik mellét. Jó puha volt. Lehet, hogy ettől kattant be?


2012. okt. 8. 13:00
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
22F
2012. okt. 8. 13:01
 2/11 anonim ***** válasza:
Mint az ovisok...
2012. okt. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Igen a lányok így mutatják ki ha tetszik nekik valaki. Az oviban....
2012. okt. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen tudom, épp ezért furcsa.
2012. okt. 8. 13:09
 5/11 anonim ***** válasza:

Csak ha kompletti idióta.

Amúgy szerintem komolyan mondja.

2012. okt. 8. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szerintem azért köze lehet a dolognak a puha cicijéhez is...
2012. okt. 8. 13:18
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha meg nem tetszik neki, hogy letapiztad, akkor is lehetne benne annyi intelligencia, hogy ezt nyíltan megmondja és nem úgy viselkedik, mint egy ovis ...

:/

19/L

2012. okt. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Szerintem tetszett neki, csak nem mer nyíltan közeledni.
2012. okt. 8. 13:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Azért is gondolok erre mert ismert, és 2 mozdulattal megelőzhette volna, mégis hagyta, sőt egy ilyet is mondott "attól, hogy megfogod a melleimet még nem fogod tudni, hogy hány kiló vagyok" na erre kapcsoltam és szépen megfogdostam neki :)) aztán hagytam.
2012. okt. 8. 13:23
 10/11 anonim ***** válasza:

2 lehetőség van.

1 bottal piszkál = nem tetszel neki.

2 simán piszkál = tetszel neki.

2012. okt. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!