Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy tanár és egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy tanár és egy volt diák között kialakulhat valami kapcsolat?

Figyelt kérdés
Annó teljesen odavoltam az általános suliban osztályfőnökömért, aztán amikor elvégeztem és nem láttam többet egészen el is felejtettem az egészet. Most nemsokára lesz osztálytalálkozónk, a nosztalgia miatt felmentem a suli honlapjára, ahol láttam képeket róla, és úristen a szívem majd kiesett amikor megláttam, jobban néz ki mint régen, és olyan érzéseket vált ki belőlem mintha nem telt volna el azóta 7 év. Nagyon szeretném kimutatni valahogy neki ezt a dolgot. De fogalmam sincs hogy. Álljak elé, hogy "hát tanár úr kb 12 éves korom óta magára vagyok kattanva, most hogy nagykorú vagyok tessék már megdönteni a tanári asztalon" ? :) Egyébként abszolút nem voltam szép gyerek, de hál isten a pubertás jót tett. Szerintetek megtudná látni bennem a 20on éves nőt vagy neki mindig csak a csúnyácska volt tanítványa leszek? Amúgy ő 35 körül van most.
2012. okt. 8. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Mielőtt még bőszen felvennéd a csipkerózsika ruhát azért abba gondolj bele, hogy holt biztosan nem téged várt az elmúlt 7 évben és lehet azóta barátnője, családja is van.


Mielőtt totálisan beégnél előtte gondolkodjál.

2012. okt. 8. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Face-en egyedülállónak van írva, persze attól még lehet valakije, és ha így van természetesen nem tervezem szétrobbantani a kapcsolatát.
2012. okt. 8. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Gimiben az egyik osztálytársam egy eldurvult bulin leqrta az angol tanárnőnket, aztán ahogy leérettségizett hivatalosan is összejöttek. Szal esély az van rá, csak fordított felállásban kissé gázosabb szvsz.
2012. okt. 8. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
60%
Amúgy lehet hogy pont azért nem fogsz neki kelleni mert már elmúltál 12. aki tanárbácsinak meg annál gyakran befigyel pedobear.
2012. okt. 8. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!