Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtegyem vagy ez tönkre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtegyem vagy ez tönkre teheti őket?

Figyelt kérdés

az ofimat láttam csókolózni a 16 éves osztály társammal (ofi fiú a másik meg lány)

A tesco mellet elbújva ofi kocsija mellet töttént. ofi 40 éves a legrosszab, hogy a lány a barátnőm volt míg ezt megnem láttam. 1 hete azt mondta szeret most meg ... pedig most iskola sincs, hogy a jobb jegy miatt csinálta volna vagy valami. Fényképet csináltam mert dühös voltam és fel akartam tenni a facebookra de most nem tudom feltegyem e. Ez elfogadott hogy egy tanár meg a diákja osszejön?



2012. aug. 16. 15:54
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
51%
Nem, nem elfogadott, és abszolút tönkreteheti őket.
2012. aug. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
40%
Sztem meg sajnos elfogadott (függetlenül, hogy én mit gondolok erről). Több olyan esetett is ismerek, hogy tanár a gimiből (diák) szerzett magának férjt, feleséget.
2012. aug. 16. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
De feltegyem facebookra? mert anyám mikor kijött a boltból azt mondta, hogy ofi bort meg ilyeneket vett így gondolom mit csináltak... undorodom mind kettőtől.
2012. aug. 16. 16:00
 4/38 anonim ***** válasza:
13%
Nem elfogadott tegyél fejelentést a rendőrségre és egy idegen facebookon ted ki a képet senki se tudja meg teteted ja és a neten netes hírújságoknak küld be a történetet képekkel hagylássamindeki diákja és a tanárja kitudja mireképes ez a perverz tanár a lány hány éves ? Az biztos ha megteszed a tanár karierjének vége........ És ah túlfiatal a lány akor börtön is lehet tetudod de mielőtt ezeket megtenéd gondold át ! ÉS GONDOLJ A BARÁTNŐDRE MERT HA MEGTESZED NEKI EZ FÁJNIFOG DE TÚLLFOGJAÉLNI DE VELED SZÓBA NEMHISZEMHOGYÁLL ÉN EZT TENNÉM AMIT ÍRTAM !
2012. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
23%
MÁSODIK VAGYOK JOBB HA ÉDESANYÁDNAK ADOD A KÉPET ÉS ŐDÖNT EZÜGYBEN BÍZD A DÖNTÉST A SZÜLEIDRE BÁRMENYIRE IS CIKI !
2012. aug. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Beragadt a Caps Lock!!!
2012. aug. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
31%
Ne töltsd fel sehova! Szerintem ha szeretik egymást, ne tedd már tönkre ezt nekik! Mármint gondolom, titokban akarják tartani. Ha szeretik egymást, hadd legyenek együtt! Egy 16 éves lány már kell hogy legyen annyira értelmes, hogy el tudja dönteni, mi a jó neki.
2012. aug. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Jó öttlet meg mutatom neki.
2012. aug. 16. 16:05
 9/38 anonim ***** válasza:
26%
Feltétlenül közzé kell tenni! De nem a f@szbúkon, mert az gagyi. Vannak direkt erre specializálódott oldalak pl.: napisz@r.com.
2012. aug. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
100%

Ne tedd közzé, minek? Attól neked nem lesz jobb.


Amúgy meg miért tegyen rendőrségi feljelentést? 14 éves korától mindenki azzal dug, akivel akar.


Nem elfogadott, de nem a te dolgod. Kösd le magad mással.

2012. aug. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!