Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A srácokkal mikor nem korai a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srácokkal mikor nem korai a szex, ami után már nem dobják a lányt?

Figyelt kérdés

többször észrevettem a srácokon:

ha egy sráccal hamar lefekszem kidob, ha nem, akkor szerelmes lesz. ebben az a bibi, hogy mindkét esetben ugyanarról a lányról van szó...egyik esetben szerethető, másikban nem?

szóval ettől függ, hogy szeretik e, vagy nem?


mert most olyan kapcsolatban vagyok épp, hogy ott tartok, hogy szabályosan nem és nem merek lefeküdni azzal, akit szeretek. megígértem, hogy majd karácsonykor. mekkora lenne, karácsonykor lennék kidobva.. szóval karácsonykor sem fogok vele lefeküdni.

vagy ha majd bemutat mindenkinek?

vagy mikorra merjek időzíteni?


2012. okt. 8. 21:33
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Miért? Te szex után ki tudsz szerelmesedni?
2012. okt. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
92%

Ezt írta nekem az 1. válaszoló priviben:


"Itt a nő volt a mocskos féreg, képes volt eddig járatni, így járt:)"


Fujj................. Remélem megfulladsz, és eltűnik a fajtád erről a bolygóról, minél hamarabb.

2012. okt. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 Lifeishard ***** válasza:

Kedves Kérdező!


"...amúgy nem úgy gondoltam az időre (hogy nap meg hónap)

hanem pl.:

amikor már voltatok egymásnál, bemutatott

vagy amikor már együtt bandáztok

vagy amikor már rendszeresen együtt jártok valahova, vagy csak natur jártok

vagy amikor már ki lett mondva a szeretlek


most nem a kalandból szerelem verzió érdekelne! tudom ilyen is van. de az rizikós. mert hónapok múlva derülnek ki dolgok és lesz vége, vagy nem. de ez most nem tartozik ide."


Az a baj szerintem, hogy túlagyalod az egészet, és ezt valahol a pasik is megérzik, talán ezért nem akarnak többet... Amúgy nincsen arra "szabály", hogy mikor "kell" meg "lehet" - ez embertől is függ. Egyébként pedig a szerelem is jó esetben hónapok (max. hetek, de nem napok!) múlva derül ki - hamarabb csak fellángolás van, és ilyenkor könnyen lehet, hogy az ejakuláció során víz távozik, ami eloltja a tüzet. :) Komolyabbra fordítva, bemásolom, amit már máshova is írtam: ahhoz, hogy megfogj egy (normális) pasit, nem elég, ha ügyes vagy az ágyikóban. Alapvető, de önmagában kevés. Azt se szeretik a normális pasik, ha egy nő, akivel komolyabban terveznének, könnyen adja magát - gondolj csak bele, ez úgy jön le, hogy "ha nekem ilyen könnyen adta magát, akkor valószínű, hogy másnak is így fogja...". Nem azt jelenti, hogy a "könnyű préda" után 100%, hogy nem akarunk folytatást, de ehhez már nyújtania kell a nőnek azt a bizonyos pluszt. Hidd el, tudom, mit beszélek. Nem azon múlik elsősorban, hogy mikor, mennyi idő múlva adod oda magad, hanem azon, hogy addig mit adtál és neki mit kellett adnia. Fontos még, hogy az ismerkedés során azt is megtudd, kinek mire van most szüksége, azonosak-e az igények. Ha megvan a kölcsönös vonzalom, bizalom és komfort, baj nem lehet. Mindig is lesznek olyan pasik, akik bármit megtesznek a szexért, eljátszanak mindent, aztán otthagynak, ha megkapták, de idővel ráérzel majd arra, ki ilyen.

26/F

2012. okt. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

köszi a tanácsokat


voltaképp én arra az időre várok, amikor másnap nem fogom azt érezni, hogy megbántam, vagy félek, hogy most mi lesz.


tehát azt nem tudom mikor/mitől bízhatok benne, hogy nyugodt szívvel lefeküdhessek vele.


próbálok nem megérzésekre hagyatkozni, hanem ésszel számítgatni.

jelenleg úgy érzem, hogy oda van értem, viszont van már tapasztalatom ebből 180 fokos fordulatra is.már jóval óvatosabb vagyok.

2012. okt. 9. 20:50
 15/15 A kérdező kommentje:

"Fontos még, hogy az ismerkedés során azt is megtudd, kinek mire van most szüksége, azonosak-e az igények. Ha megvan a kölcsönös vonzalom, bizalom és komfort, baj nem lehet."


ezek annyira sokszínű dolgok sajnos, semmi nem fekete-fehér..

pl komoly kapcsolatot akar, én is. csakhogy kinek mit jelent a komoly kapcsolat, ugye nem mindegy..

ezeket nehéz lenne úgy érzem tökéletesen tisztázni ismerkedés alatt. mert szinte minden ilyen dolog mást jelent valakinek, megint más másnak.

2012. okt. 9. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!